Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mam 3-pokojowe mieszkanie i chyba pora żeby zamieszkać w końcu z różową. Mam salon, sypialnię i gabinet/man cave. W gabinecie mam narzędzia, dodatkowy komputer, sprzęt do druku 3d i różne akcesoria do DIY. Lubię tam spędzać czas, buduję różne rzeczy i jest to moje hobby. Nie pracuję tam zawodowo, do pracy zdalnej mam biurko w salonie. Gdyby różowa się do mnie wprowadziła, to mielibyśmy tylko wspólną sypialnię i wspólny salon, nie miała by pokoju tylko dla siebie, a ja mam. Nie wiem czy to sprawiedliwe i dobrze by wpłynęło na związek, czy nie powinienem zlikwidować swojego man cave i zrobić tam pokój dla różowej? Z drugiej strony brakowałoby mi wtedy mojego hobby, a jest ono dla mnie bardzo relaksujące. Ale może nie powinienem się tak tym hobby przejmować gdy jestem w związku. Nie wiem co najlepiej zrobić. Mieszkanie jest tylko moje, własnościowe.

#zwiazki #zwiazek #rozowepaski #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #milosc



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

Czy zlikwidować man cave i zrobić tam pokój dla różowej?

  • tak 8.6% (29)
  • nie 91.4% (308)

Oddanych głosów: 337

  • 24
✨️ Autor wpisu (OP): >z różową pogadaj

a czy ona w ogóle potrzebuje własnego pokoju?


@Dwudziestydrugi: @huoppolski:

Oczywiście gadałem, ona nie oczekuje ode mnie nic, ale zastanawiam się czy na pewno to będzie dla niej komfortowe, nawet jeśli nie chce przyznać że jest inaczej? Obecnie wynajmuje z koleżanką 2-pokojowe mieszkanie, jest na ostatnim roku studiów, wcześniej mieszkała z rodzicami w innym mieście, nie miała nigdy jakiejś wielkiej przestrzeni życiowej
Możesz jej w sypialni wstawić biurko. Jak nie będzie pracować zdalnie to może używać zamiennie jako toaletka, albo swoje DYI i będzie zadowolona :) upewnij się, że ma dwa kontenerki - jeden "biurkowy", drugi na kosmetyki, czy inne DYI. Lusterko do makijazu może być chowane.
@mirko_anonim zanim cokolwiek zrobisz zapytaj różowej czego ona potrzebuje, bo może jej wystarczy dostawienie fotela do Twojego men cave by miała gdzie poczytać książkę, albo dostawienia dodatkowej szafy w sypialni. My nie wiemy ile ona ma rzeczy, jakie ma hobby wiec nie mamy pojęcia czego ona może potrzebować. Takie rzeczy to się omawia w różowa a nie z wykopkami xD jak jej powiesz ze ten Man cave jest dla Ciebie ważny to
@mirko_anonim najgorsze co może być… ona mówi ze nie potrzebuje albo nie chce a on myśli za nią ze może ona die wstydzi lub się domyśla co ona chciała przez to na myśli by powiedzieć xD trzeba się jasno komunikować i jak po czasie stwierdzi ze potrzebuje jednak przestrzeni to to razem omówicie ponownie temat. Tak działają związki. Omawianie temat i każdy mówi czego potrzebuje. Jak się łatwo to da połączyć to