Wpis z mikrobloga

  • 0
@kolegazioma infantylne zachowanie wg mojej oceny.
Nie jesteś w stanie określić czy ta partia Ci odpowiada w 10%, a ta w 20% i wybrać?
Przecież w naszej scenie nie mamy wszystkich nurtów politycznych ale chyba znajdziesz kogoś z kim się najbardziej identyfikujesz.
Polityka bardzo wpływa na naszą codzienność niestety więc to przemyśl, pod jakimi rządami chciałbyś żyć
  • 0
@kolegazioma jeśli mówisz poważnie to zrób sobie jakiś quiz wyborczy i wybierz, pierwszy z brzegu https://mypolitics.pl/pl/

Powiedzmy, że mam podobne odczucia do Ciebie ale pójdę na wybory, nie jestem pewny kogo wybiorę, ale na 100% nie pasuje mi pełzający autorytaryzm

Daj znać jak będziesz się chciał podzielić co Ci wyszło
@Fyuio: trochę bez sensu wydaje mi się to patrząc na te pytania (może się mylę) gdyż przykładowo jestem za działaniem prośrodowiskowo, przeciwdziałaniu ociepleniu - wiec pokaże mi lewice, a ja osobiście bym wprowadził prawo żeby moc strzelac do ekoterrorystów.

Problem w tym ze właśnie żadna partia nie wydaje się być lepsza od drugiej. W każdej jestem wstanie znaleźć jakieś tematy gdzie w jakims stopniu sie zgadzam, ale mimo wszystko zdecydowanie z
Pobierz kolegazioma - @Fyuio: trochę bez sensu wydaje mi się to patrząc na te pytania (może s...
źródło: Bez tytułu