Wpis z mikrobloga

@kolegazioma: u mnie w otoczeniu też się o to prują. Do wyboru same złe opcje. Nie chce wybierać kogoś, kto jak wygra, to będę wściekła, że mu w tej wygranej pomogłam. Ojciec do dziś zły na siebie, że głosował na kukiza - ale kukiz się zmienił, więc powiedzmy, że można było się nabrać. A jak już na starcie wiesz, że nie zgadzasz się z tymi, na których oddajesz głos, to co
@kolegazioma: bo to jest obowiazek, zyjesz w kraju demokratycznym to powinienes realizowac pewne obowiazki. Jezeli uwazasz, ze to przywilej i nie trzeba glosowac to nie smiej potem warczec na wyniki wyborow badz sytuacje polityczna w kraju.

@pomaranczkawcurry nigdy nie bedzie 100% idealnego wyboru i od tego trzeba wyjsc w mysleniu na kogo glosowac. Zyjemy w takim systemie, ze stety badz nie - Ci co glebiej sie nie zastanawiaja (patrz np. elektorat
@czuczupikczu:

bo to jest obowiazek, zyjesz w kraju demokratycznym to powinienes realizowac pewne obowiazki.


Jakby to był obowiązek, to by zmuszano ludzi do głosowania pod prawnym przymusem lub groźbą kary. Filarem demokratycznych wyborów jest dobrowolność uczestnictwa.

Jezeli uwazasz, ze to przywilej i nie trzeba glosowac to nie smiej potem warczec na wyniki wyborow badz sytuacje polityczna w kraju.


To bardzo częsta mantra powtarzana przez demokratoceli ( ͡° ͜ʖ ͡
@czuczupikczu: no tak mam obiwazek oddac glos na klamcow zlodzieji i ludzi odderwanych od rzeczywistoci bo partie na scenie politycznej wlasnie sie z takich ludzi skladaja. i takie czuczucostam mi powiedza jeszcze ze nie mam prawa narzekac, tylko poslusznie glosowac jakies gowno bo tak trzeba. wspolczuje
@czuczupikczu:

aj Ci antysystemowcy, mlodzi kowrwinisci ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Oho, zaczęło się szufladkowanie ludzi xD Dlatego gardzę polityczymi cope-iarzami. Nie widzą świata poza ramami #!$%@? partii xD