Wpis z mikrobloga

@Vinizius: to bardziej logika działania a la sowiety bo wciąż maja tam podobna mentalność
Ale termin "donoszenie" to mentalność osiedlowa czy więzienna z nizin społecznych, nie uwzględniająca złożoności tematu.
  • Odpowiedz
@JPRW:
A jak to chcesz inaczej nazwać xd? Przecież tak to wygląda że jak tylko ktoś im powiedział nie to jak #!$%@? z płaczem do innych polecieli zamiast się dogadać
  • Odpowiedz
@Vinizius: Zgadza się. Co nie zmienia faktu, że twoje pisanie o donoszeniu też. Rozumienie polityki na poziomie maciusia z IIa. Mamo, bo on na mnie naskarżył, chlipu, chlipu.
  • Odpowiedz
z płaczem do innych polecieli zamiast się dogadać


@slec22: Przecież to my nie chcemy się dogadać. Ukraina ma porozumienie z całą Unią, które Polska też zaakceptowała. To my się wyłamujemy z obowiązującej umowy a nie oni.
  • Odpowiedz
Przedszkolem to można nazwać zachowanie strony Ukraińskiej wobec Polski.


@Vinizius: W takim razie nie wiem jak można nazwać nasz rząd który daje się rozgrywać przez przedszkolaki xD
  • Odpowiedz
@maad: przecież to konto rozpowszechnia fejki i ruską propagande.
Nie wiem kto tam operuje ale takiego to tylko #!$%@?ć i patrzeć czy równo puchnie
  • Odpowiedz
@mroznykasztan: Bardzo słuszny postulat. Tylko, że jak była możliwość, żeby chociaż spróbować tak to załatwić, to nasz rząd bez żadnych rozmów i negocjacji po prostu zaakceptował przedłużenie dotychczasowych zasad czyli bezcłowego eksportu zboża do wszystkich krajów UE.
  • Odpowiedz