Wpis z mikrobloga

@vZGLSjkzfn: hej, lepszykomentator wiem że to przeczytasz to taka wiadomość do ciebie: liberałowie rytu napieralskiego mają tyle samo wspólnego z liberalizmem co Pol Pot albo dynastia Kimów, nikt nie myśli że jesteś liberałem tylko że jesteś kolejnym przemądrzalcem na youtube srającym materiałami bez żadnego researchu - czyli dokładnie tak jak doktorek schizofrenik w kapelutku.
  • Odpowiedz
@vZGLSjkzfn: ale on jest głupi, ja pierdo.lę! Kompletnie nie skumał tego, że tu nie chodzi o żadne wspieranie liberalizmu, tylko o to, że robią sobie trójkącik i spijają nawzajem z dzióbków... Gość ma chyba, podobnie jak ksiądz Napierała, coś że spektrum autyzmu, skoro powierzchowny komunikat dostrzega, ale dokopać się do sedna nie potrafi...
  • Odpowiedz
@kfiatek_na_parapecie: taki tam śmieszny jutuberek który wybił się n tym, że cisnął z prezydenta schowka na miotły, do tego stopnia, że el presidente usunął mu pierwszy kanał. Później poczuł znawcą wszystkiego, bo skończył potężne studia antropologiczne, że wypowiada się na wszystkie tematy.
  • Odpowiedz
@Mokkorichan: akurat tego nie kumam, czemu on się szczyci tą antropologią. To są przecież najbardziej znane w Polsce studia awaryjne po tym jak inne awaryjne nie wypalą. Tam nikt nie idzie z własnej woli. Na tym kierunku są same odrzutki odrzitków odrzutków...
  • Odpowiedz
@vZGLSjkzfn: spróbuj znaleźć jego wypowiedź bez nawiązania do kucerii i prawactwa. Jego chyba naprawdę kiedyś Korwin skrzywdził lekką pedofilią i teraz ma jakieś natręctwa ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
To są przecież najbardziej znane w Polsce studia awaryjne po tym jak inne awaryjne nie wypalą. Tam nikt nie idzie z własnej woli. Na tym kierunku są same odrzutki odrzitków odrzutków...


@Zayatzz: szczerze mowiac nigdy w moim zyciu nie slyszalem o tym, zeby antropologia byla jakimis studiami awaryjnymi, znam sporo osob, ktore studiowaly antropologie i po prostu wybraly takie studia bo sa to bardzo rozwijajace studia ogolnohumanistyczne
  • Odpowiedz