Wpis z mikrobloga

#hotelparadise A ja jestem ciekawa co dalej, po pierwszych pozytywach,Jacenty nam pokaże. Bo np. u sRocha po pierwszych zachwytach to równia pochyła na wrotkach i to bez trzymanki, u Sok też notowania lecą "na łeb, na szyję" a Jacenty? No cóż, podczas zawodów z linami " ale Łucja ma parcie" Serio? Tylko ona chciała wygrać?
Ciekawe...( ͡º ͜ʖ͡º)
  • 10
  • Odpowiedz
@dorota666: właśnie to mnie rozbawiło, bo nie dość że z Karolą ostatnie - nawet liny nie wykopały, to na tle innych dziewczyn wyglądała jakby miała wywalone a nie parcie.

Parcie to widziałam u Mongolicy i Grycanki, która mało o mały włos na sam koniec oddechu nie mogła złapać i z wysiłku aż miała czerwone cyce.
  • Odpowiedz
@dorota666: Ten tekst był dziwny. Trochę wygląda na to, że Grycelia już mu nabiła głowę opowieściami z poprzedniego pobytu Łucji. Ale póki co wyglądało na to, że ten chłopak ma swój rozum i wyciąga wnioski. Tak było do rajskiego. Na początku był nabity entuzjazmem Grycanki i jej opowieściami, jacy to wszyscy są wspaniali i mili dla siebie, jaka super grupa itp. A po tekście Sokowirówki, żeby Mecenas Ameba wyperdalała, był w
  • Odpowiedz