Wpis z mikrobloga

#hotelparadise Co tu dużo mówić - wróciła Łucja i sezon znowu się rozkręca:
1. Oglądanie uśmiechniętej Łucji jest lekiem na raka jakim niewątpliwie jest sroch
2. Odpalona Vika to złoto - odreagowała dziewczyna i dobrze - w poprzednich sezonach tak uczestnicy się bawili i było git
3. Sroch i inne gówna mu podobne - boże jakie to jest piękne bo sami uważają się za jakichś lepszych lub uprzywilejowanych, a kompleksy, toksyczność i fałsz aż z nich ocieka. Sam Sroch to zjeb genetyczny przekręcający wszystko co mówi Łucja, a jego zachowanie gdy dla nowej WIktorii nie jest ciekawym obiektem to złoto
4. Jeśli uczestnicy uważają że dotykał ich do tej pory hejt to była dopiero kaszka z mleczkiem - prawdziwy, wręcz sadystyczny hejt dopiero się zacznie i to w stylu HP4 - nie ma co się oszukiwać bo to kwestia czasu, a czuję że Łucja zostanie jeszcze na jakiś czas w hotelu bo Paweł niczego nie deklaruje w rozmowach z innymi uczestniczkami (tylko mówi że będzie lub jest mu miło), a na setce mówi że chce budować relacje z Łucją. Teraz cokolwiek by zrobiła Łucja już w programie będzie wybaczone, a wątpię by Sroch zmanipulował Pawła sugerując się zapowiedzią kolejnego odcinka.
  • 13
  • Odpowiedz
@kipman1: ok spoko odpalona Vika, ale to kolejny typ dziewczyny, która nagle przypomina sobie o facecie, gdy on już jest zainteresowany inna.... trochę żenua z jej strony jak poszła do jego pokoju... jak byli razem to ciągle na niego nagadywała... taka chorągiewka dla mnie
  • Odpowiedz
  • 4
@cieciorka-z-bajorka: @Szuruburu102 co do Pawła warto zwrócić uwagę na pewien detal z setki - mówi że stara się rozwijać relację na hotel i po hotelu nieśmiałym głosem - wydaje mi się że on poważnie traktuje Łucję - szkoda że produkcja nie pokazała ich rozmów po których się zbliżyli a z rozmowy wynika że Paweł jest wdrożony w punkt spojrzenia Łucji. Chłopak ma 31 lat z tego co pamiętam, zatem nie będzie
  • Odpowiedz
@kipman1: obyś miał rację... dziś się przekonamy jaka będzie rekcja po srochowyn zastraszaniu. Co do Wiki, też myślę, że jak zobaczyła fajną relację PiŁ, zrozumiała, co sama straciła.
  • Odpowiedz
@kipman1: no Ty ja inaczej odbierasz, ja inaczej, był też fragment jak sama mówiła, że nie ma o czym rozmawiać z Pawłem bo on woli głębsze rozmowy... mam inne doświadczenia życiowe, inny charakter i już ja inaczej odbieram, właśnie jak chorągiewke... będąc z nim w ppkoju, też były imprezy, mogła się odpalić, Paweł też twierdził, że ona sama jest niedostępna, więc nie wykonywał ruchu... a moje doświadczenie, pozwala mi ocenić ją
  • Odpowiedz
@perelkaa: moim zdaniem w ogóle nie było w tym jakiś złych intencji XD #!$%@?ła sie dziewczyna i chciała sie całować XD to nie było wyrachowane działanie mające na celu zniszczenie relacji Pawła z Łucją - tylko bezmyślne impulsywne działanie dziewczyny, której po 3 tygodniach prania mózgu wszedł za dobrze alkohol XD
  • Odpowiedz
@rekinado: nie wiem, dla mnie takie zachowania nie sa normalne... może dlatego, że nigdy nie ubiegałam sie za facetem a tymbardziej po pijaku, gdy go odrzuciłam... ale spoko rozumiem alkohol może ponieść w różne strony, ale dalej bede się trzymać wersji, że wczesniej będąc z nim w parze miała lepsze warunki, żeby się na niego rzucać... a nagle gdy jest Łucja, Pawel dla wszystkich z nich jest ten naj...
  • Odpowiedz
@perelkaa: Uważam, że ocenianie kogoś po głupiej akcji po pijaku jest nieadekwatne XD jak tylko wytrzeźwiała to było jej strasznie głupio i przeprosiła XD już wystarczy, że Papryk prawi jej morały my nie musimy jej dokładać. Zwłaszcza, że przy całej #!$%@? tego sezonu pijana Wika była nawet urocza i dziecinna, a nie toksyczna i knująca XD
  • Odpowiedz
Owszem urocza była jak się bawiła, ale wskakując Pawłowi do łóżka już nie, takie jest moje zdanie i szanuje Twoje zdanie i tak jak innych na jej temat :) teraz już do wszystkich tam podchodze z dystansem i mocniej oceniam, Paweł też nie do końca pewniak
  • Odpowiedz