Wpis z mikrobloga

Nie spodziewałem się że coś takiego jest możliwe, ale jednak- dziś czeka mnie dobry dzień. Dziś jestem o 2 dni bliżej do samobójstwa, pomimo tego że nadal doba trwa 24h.
Dziś wszystkie moje oszczędność przejmuje mój brat, w taki sposób że nikt w rodzinie nie ma prawa widzieć w tym nic dziwnego.
Dużo pracy jeszcze przede mną, ale jestem o ten jeden krok bliżej wąchania kwiatków od spodu.
#samobojstwo
  • 94
  • Odpowiedz
@Kinda: no właśnie op jeżeli pisze prawdę to jest w takim punkcie życia gdy może rzeczywiście zmienić swój sposób myślenia- sam jestem w podobnym położeniu chociaż nie myślę o magiku. Przecież skoro i tak chce zakończyć, więc nic już się nie liczy to dlaczego chociaż nie spróbować zaznać szczęścia i radości? Uda się to może zmieni decyzję, nie uda się trudno i tak chciał już kończyć.
  • Odpowiedz
@Naproksen: Np w moim przypadku i wielu chuopów z tagu to byłoby katastrofalne w skutkach, taki pobyt nie ma nic wspólnego z jakimkolwiek leczeniem, leczenie polega na wyeliminowaniu przyczyny choroby nie objawów "choroby". Jeżeli ktoś wegetuje od x lat w horrorze terrorze, to na pewno pobyt w pyschuszce nie zmieni nic na lepsze, ba nawet może uniemożliwić dalszą wegetację do tego stopnia że osoba która myślala o magiku faktycznie wprowadzi ten
  • Odpowiedz