Wpis z mikrobloga

@Upssy: Wyraźnie powiedział że już dawno by tą budę olał, ale jako filantrop o wielkim sercu nie może tego zrobić ubogiej Sros. Jej tragiczna sytuacja finansowa uległaby znacznemu pogorszeniu.
  • Odpowiedz
@Upssy: nikt tego nie przewidział po szybkich obliczeniach na brudnopisie, że to będzie kolejny mega biznes, który wywali się na pysk. Matematyka jest nieubłagana:
1 tost:
cena = $1-$1.50
koszty = $0.8-$1
czyli muszą w najlepszym przypadku naruchać i sprzedać tych kanapkek z 1000 miesięcznie (a realnie pewnie z 1500-2000), żeby w ogóle mieć z tego $500 zysku do podziału na 2 osoby. Ropuch z drugim wioskowym myślicielem by nic nie
  • Odpowiedz
@darth_invader: Op tylko zapomniał dodać że odpuszcza siczisa 2.0 tego co miał byc na placu zabaw. Stary zostaje tak jak był żeby wspomagać finansowo ubogą sros. No i do podziału zyskow została już tylko Sros i On.
Maciek (gołodupiec i gorąca głowa według gapy) już dawno się odinstalował z kanapek.
  • Odpowiedz
@darth_invader: jeszcze przed zmarnowaniem kawalka papieru, udzial 2 rodzin + sprzedawca jest z dupy na proste kanapeczki ktore mimo dobrej lokalizacji, sa tylko ciekawostka bo rowniez kupowal jakies chrupki bo to jadaja wg Sros. Biznes dla jaj aka kontentu jak proba produkcji energola
ChilliHeatwave - @darthinvader: jeszcze przed zmarnowaniem kawalka papieru, udzial 2 ...
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@WielkiPowrut88

@darth_invader: Op tylko zapomniał dodać że odpuszcza siczisa 2.0 tego co miał byc na placu zabaw. Stary zostaje tak jak był żeby wspomagać finansowo ubogą sros. No i do podziału zyskow została już tylko Sros i On.

Maciek (gołodupiec i gorąca głowa według gapy) już dawno się odinstalował z kanapek.


A on nie powiedział, że kolega ja zatrudni i będzie miał czyste sumienie, że nie zostawia pracownicy na lodzie? Bo
  • Odpowiedz
@Upssy: Przesłuchałem go (niestety) jeszcze raz i mimo iż rozmowa odnosi się do ekspansji siczisa na plac zabaw to wydaje mi się że robi podłoże pod wywalenie sros i zamknięcie blaszaka. Kolega jest pewnie wyimaginowany zeby miec wymowkę:

"No widzowie chciałem prowadzić siczisa, wypruwałem sobie żyły. Niestety. Sros odchodzi. Nie chce mówić że wbija mi nóz w serce, po prostu dostała lepsza ofertę. A ja już nie mam czasu sam się
  • Odpowiedz