Wpis z mikrobloga

#famemma #wardega
I tak największa beka jest ze zwyrola
Chłop latami robił podchody pod szpagate, zapraszał na livy, walił jakieś zwyrolskie teksty, robił filmy w których ją bronił, na aferkach wygłosił orędzie żeby ją wybielić a Błoński nawet się nie wysilał:
-ruchasz się?
-tak

XDDDDDDDDDDDDDD

Wardęga na jednym ostatnich livów:
-ostatnio bardzo zawiodłem się na fagacie

Takie życie Sebastian ( ͡° ͜ʖ ͡°)
meemphis11 - #famemma #wardega
I tak największa beka jest ze zwyrola 
Chłop latami ro...

źródło: Screenshot_20230927-125023~2

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
#!$%@? ja nie rozumiem o co chodzi z tą szpagatą, cała jest #!$%@? zrobiona, wygląda ohydnie


@siemaeniownik: też ni #!$%@? nie mogę tego ogarnąć najwidoczniej Wardęgą lubi takie sztuczne lale
  • Odpowiedz
@siemaeniownik:

#!$%@? ja nie rozumiem o co chodzi z tą szpagatą, cała jest #!$%@? zrobiona, wygląda ohydnie

Teraz to już myślę, że po prostu każdy chce ją zaliczyć, żeby dopisać sobie do "rekordu". A, że nie jest to takie ciężkie, więc trochę ich jest
  • Odpowiedz
@meemphis11:
na koniec dnia to największa beka jest jednak z ludzi, którzy żyją życiem jakichś pachołów z Internetu do tego stopnia, żeby o 12 w środku tygodnia rozmyślać o tym kto się z kim ruchał ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
ja nie rozumiem o co chodzi z tą szpagatą, cała jest #!$%@? zrobiona, wygląda ohydnie


@siemaeniownik: jej zaliczenie to duże osiągnięcie w świecie influ. Brew pozorom nie każdy może. Zwyrol już na pewno XD
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.