Wpis z mikrobloga

#csgo #cs2 Pogralem troche i dropy fps mam teraz straszne, podczas bety tylko podczas chodzenia po wodzie mialem, teraz jeden smoke i 50fps.

Podczas jednego meczu zginalem 3 razy za sciana. Dla przeciwnika nadal byłem na midzie, kiedy ja od 2 sekund juz chowalem sie za sciana.
Typ byl afk, strzelilem do niego cala serią, 0 obrazen dostal. Podczas bety nie bylo az tak zle.
Jedyna poprawa jaka zauwazylem to movement oraz juz nie blokuje sie az tak bardzo.

Jak narazie takie 5/10. Jak trace prawie cale zycie od przeciwnika który nawet mi sie jeszcze nie zaladował na ekranie, jest mega slabe i brak fanu z gry.

Tutaj odrazu zaznacze ze mam dobry internet, swiatlowód i w csgo netcode poprostu dzialal o wiele lepiej. Ta gra jeszcze nie jest gotowa na premiere.
  • 2
@ChojaK: Problem który opisujesz, że nie widzisz typa który Cię zabija dotyczy najczęściej turasów i rusków, którzy mają dużo powyżej 100 pingu.
W cs2, tak jak cs go, ping w tabeli wyników jest fejkowy i zaniżany względem faktycznego pingu. Typowe volvo.