Wpis z mikrobloga

@agahej: Oni komentują odcinki z tv, a w playerowym z Pandory jest faktycznie kilka momentów kiedy ją wspiera np jak komentują że Łucja rozmawia z nową przy barze
  • Odpowiedz
@agahej: @Dewasta możecie mi proszę wytłumaczyć, która Wiktoria to Wika, a która Wiktoria? Ja się gubię, dopiero dzisiaj zobaczyłam do końca odcinek, a z Wykopu mam niezaliczenie, Nie dam rady tego wszystkiego nadrobić, a jak czytam , to nie wiem czasami o kim
  • Odpowiedz
@Dewasta: Wspiera ją od momentu, gdy się poznały. Sama jest w trudnej sytuacji, więc mnie wzrusza ten sojusz dwóch odrzuconych duszyczek.
W ostatnim odcinku były dwie sceny, które pokazały, że można być w tym bagnie człowiekiem.
Scenka nr 1. Oliwia w rozmowie z Łucją, przerażona, że trafiła na zajętego faceta i komentująca, że Karolina robi mu scenę. Łucja mówiąca do niej, by się nie uprzedzała do Karoliny, bo to emocje i
  • Odpowiedz
@Rosalinea: Wiki to ta z dużymi ustami. Singielka z Lucy. A Wiktoria to ta durnowata dziewoja, co weszła przed Oliwią i zrobiła dym Łucji na Pandorze. Okropne dziewuszysko.
  • Odpowiedz