Wpis z mikrobloga

Dobra - #!$%@? xD - pozwólcie, że zakończę temat:

1. „Ona też pewnie manipulowała i była toxic!” - może i była, a może i nie. Fakty są jasne: w swoim oświadczeniu Gargamel nic o jej grzechach nie napisał i wziął całą winę na siebie. Miał szansę się bronić i skierować w jej stronę swoje zarzuty, ale z tego nie skorzystał. Gdyby mnie jakaś modliszka spróbowała załatwić, a wiedziałbym, że po jej stronie było też dużo / więcej - lub całość winy - to broniłbym się jak lew.

2. „Grooming!” - gówno, a nie grooming. Wiek zgody to 15 lat w Polsce. Co o tym osobiście sądzę? Trochę się dziwię Gargamelowi, bo z doświadczenia wiem, że młode dziewczyny - mówimy tu o osobach w wieku nawet 20 lat - to w większości dzieciarnia, z którą czasami naprawdę ciężko się dogadać, a co dopiero próbować tworzyć dłuższy związek. No ale cóż - to tylko moje zdanie, a ludzie są różni. W tym dokładnie związku - sądząc po tym, jak się potoczyły sprawy - to chyba jednak i tak Gargamel - rocznik 95’ - był tym mniej dojrzałym od nastolatki xD no ale co najistotniejsze - #!$%@? o „groomingu” jest idiotyczne.

3. „Alternatywka #!$%@?ła jakieś tańce i kwiiii źle się prowadziłaaaa!” - no i co z tego. Dziewczyna żyła, jak chciała. Jej prawo. Nikt nie kazał Gargamelowi z nią być. To chyba naturalna reakcja, że jak partner / partnerka #!$%@? coś, co nam się nie podoba, to z taką osobą się zrywa, a nie na nią pluje i ją szarpie xD

Bonus:
4. Ten drugi od podcastu to #!$%@? kolega xD
5. Gargamel okazał się być jednym z największych hipokrytów, kukoldów i lapsiorów w historii polskiego internetu.

#gargamel #pieklokobiet #pieklomezczyzn
  • 31
@Tywin_Lannister Zgadzam się prawie ze wszystkim poza bonusem. Każdy jest w jakimś stopniu hipokrytą zresztą dość inwektyw już padło pod adresem Jakuba Ch. Natomiast nie wiem czemu czepiasz się Sitka. Publicznie wiadomo tylko, że łączyła ich relacja zawodowa a nawet jeśli byli najlepszymi przyjaciółmi to nie uważam, by ktokolwiek miał obowiązek moralny utrzymywać kontakt z kimś kto prezentuje zachowania przez daną osobę nieakceptowane tylko wcześniej je maskuje. Sam wcześniej napisałeś, że normalny
Fakty są jasne: w swoim oświadczeniu Gargamel nic o jej grzechach nie napisał i wziął całą winę na siebie. Miał szansę się bronić i skierować w jej stronę swoje zarzuty, ale z tego nie skorzystał


@Tywin_Lannister: Bardzo naiwne myślenie. Jego tłumaczenie się w tym wypadku nic by nie dało (bo nikt by mu nie uwierzył), a jeszcze pogorszyłoby jego sytuację, bo już w tamtym momencie dostawał solidny #!$%@? od całego internetu.
@Tywin_Lannister: Pięknym plot twistem byłoby gdyby się okazało że to przez nią zaczął chlać. Baba daje i odbiera. Czujesz ten głód w żyłach. Nie wiesz co się dzieje. Alkohol jest łatwym panaceum. Widziałem parę razy jak coś takiego działało na moich kumpli. Efekt jest mocniejszy gdy to pierwszy raz.
Po takiej dupi3 człowiek nawet bez alko potrzebuje kilka miesięcy odwyku.
#gargamel #pieklomezczyzn

Alternatywko, usiądź mi na mordzie.¯\(ツ)/¯
BedKriczer - @TywinLannister: Pięknym plot twistem byłoby gdyby się okazało że to prz...
@Tywin_Lannister 2 i 3 to kompletny bullshit.

2. Wiek zgody może być równie dobrze i 13 lat, nie liczy się tylko prawo, ale zdrowy rozsądek czy logika. 16 latka to dziecko jeśli masz więcej niż te 4 czy 5 lat, ani nie pogadasz o niczym ani nie zbudujesz zdrowej relacji, ewentualnie do seksu może się nadać ale wciąż seks jeśli ma być przyjemny to trzeba najpierw zbudować relacje itd chyba że chodzi