Wpis z mikrobloga

Dobra - #!$%@? xD - pozwólcie, że zakończę temat:

1. „Ona też pewnie manipulowała i była toxic!” - może i była, a może i nie. Fakty są jasne: w swoim oświadczeniu Gargamel nic o jej grzechach nie napisał i wziął całą winę na siebie. Miał szansę się bronić i skierować w jej stronę swoje zarzuty, ale z tego nie skorzystał. Gdyby mnie jakaś modliszka spróbowała załatwić, a wiedziałbym, że po jej stronie było też dużo / więcej - lub całość winy - to broniłbym się jak lew.

2. „Grooming!” - gówno, a nie grooming. Wiek zgody to 15 lat w Polsce. Co o tym osobiście sądzę? Trochę się dziwię Gargamelowi, bo z doświadczenia wiem, że młode dziewczyny - mówimy tu o osobach w wieku nawet 20 lat - to w większości dzieciarnia, z którą czasami naprawdę ciężko się dogadać, a co dopiero próbować tworzyć dłuższy związek. No ale cóż - to tylko moje zdanie, a ludzie są różni. W tym dokładnie związku - sądząc po tym, jak się potoczyły sprawy - to chyba jednak i tak Gargamel - rocznik 95’ - był tym mniej dojrzałym od nastolatki xD no ale co najistotniejsze - #!$%@? o „groomingu” jest idiotyczne.

3. „Alternatywka #!$%@?ła jakieś tańce i kwiiii źle się prowadziłaaaa!” - no i co z tego. Dziewczyna żyła, jak chciała. Jej prawo. Nikt nie kazał Gargamelowi z nią być. To chyba naturalna reakcja, że jak partner / partnerka #!$%@? coś, co nam się nie podoba, to z taką osobą się zrywa, a nie na nią pluje i ją szarpie xD

Bonus:
4. Ten drugi od podcastu to #!$%@? kolega xD
5. Gargamel okazał się być jednym z największych hipokrytów, kukoldów i lapsiorów w historii polskiego internetu.

#gargamel #pieklokobiet #pieklomezczyzn
  • 31
  • Odpowiedz
Gargamel nic o jej grzechach nie napisał i wziął całą winę na siebie


@Tywin_Lannister: bo jest feministycznym debilem który sam uwierzył w swoją winę i wybielił swoją EX do granic możliwości.

To nie znaczy, że ona jest niezkazitelna, czysta i wcale nie manipulowała i nakręcała go na te kłótnie :)

„Alternatywka #!$%@?ła jakieś tańce i kwiiii źle się prowadziłaaaa!” - no i co z tego. Dziewczyna żyła, jak chciała. Jej prawo.
  • Odpowiedz
@skinrunner2 wiemy tylko że relacja zakończyła się dużą awanturą, wiemy że tylko jedna strona pompuje temat, możemy zauważyć oznaki toksycznego zachowania z obu stron - z jednej oczywiście dużo więcej, bo to druga była stroną nagrywającą

nie będę uprawiał victim blamingu, ale w dostarczonych materiałach widać dawki manipulacji, które nie pozwalają mi czuć się dobrze z tym w jaki okrutny sposób cancelowany jest gargamel; w chwili, w której dojrzał na tyle, żeby
  • Odpowiedz
@Tywin_Lannister: Cuck gargamel chciał żyć jak czad i obracać alternatywki tylko zapomniał, że ma duszę kukolda, która wcześniej kazała mu lizać odbyt przećpanej prostytutki za torebkę. Nic się nie nauczył. Pamiętam jak cisnął chłopów za jakieś głupoty, ale teraz nie jest się w stanie bronić tylko wziął całą winę na swoje barki jak grzeczny sojak.
  • Odpowiedz
@Tywin_Lannister: zgadzam się z większością ale jeśli chodzi o grooming to definicja nie jest przejrzysta i dlatego niektórzy tak to nazywają.
Screen z Met Police UK, jak można być ofiarą Groomingu nawet jako dorosła osoba.
Głównie chodzi o nawiązanie przyjaźni żeby manipulować, mam wrażenie że niektórzy uznają fakt że 25 letni Gargamel wziął sobie 16-tkę która chciał kontrolować i wytresować jako Grooming, nie mi się wykłócać o to czy tak faktycznie
McWozniak - @Tywin_Lannister: zgadzam się z większością ale jeśli chodzi o grooming t...

źródło: Screenshot_2023-09-28-13-59-21-93_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12

Pobierz
  • Odpowiedz
@To_The_Moon:

no to jak chciała życ po swojemu to niech nie wchodzi w związku w których powinno się trzymać pewnych zachowań


Jakie są te pewne zachowania? Bo w każdym związku granicę mogą być inne, jak ktoś opluje i zwyzywa Margot Robbie to też będziesz bronił że "yyyy ale ona kręciła dupą w filmie i była w łóżku z innym na scenie filmu, dobrze że nie dał się chłop" no #!$%@? xDDDD
  • Odpowiedz
@szalony_kundel_lenina: szczerze to ta laska niewiele mnie obchodzi. wiem tylko kto to był gargamel, co robił, jaki miał stosunek do ludzi. dobrze że dostał kopa po dupie biorąc pod uwagę jakie moralizatorstwo uprawiał w stosunku do innych ludzi przede wszystkim nie szanując ich a jakim kolesiem NAPRAWDĘ okazał się być. może się ogarnie dzięki temu.
  • Odpowiedz
@McWozniak:

Jakie są te pewne zachowania?


np stałość w uczuciach, brak chęci do skoku w bok czy jarania się innymi goścmi, czyba, że dla ciebie to norma u twojej kobiety jeśli ją w ogole masz :)

Bo w każdym związku granicę mogą być inne


#!$%@? jak te lewackie gadanie, że jest 10 płci.

Albo jest związek albo go nie ma, może jeszcze powiedz, że otwardy związek to związek xD

  • Odpowiedz
@To_The_Moon:

brak chęci do skoku w bok czy jarania się innymi goścmi


Gdzie jest dowód na to że chciała "skoczyć w bok", oprócz twoich urojeń?
jaranie się innymi gościmy? Chodzi ci o Biebera? XDD fajnie że mam taką dziewczyne zrównoważoną że mnie nie szarpała i opluła jak żartowałem sobie przy niej że Dua Lipa jest fajna ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tak w każdym związku granicę i wymagania
  • Odpowiedz
1. „Ona też pewnie manipulowała i była toxic!” - może i była, a może i nie. Fakty są jasne: w swoim oświadczeniu Gargamel nic o jej grzechach nie napisał i wziął całą winę na siebie. Miał szansę się bronić i skierować w jej stronę swoje zarzuty, ale z tego nie skorzystał. Gdyby mnie jakaś modliszka spróbowała załatwić, a wiedziałbym, że po jej stronie było też dużo / więcej - lub całość winy
  • Odpowiedz