Wpis z mikrobloga

Hej odkryłem niedawno działalność ecpu i mam pytanie do kogoś kto się bardziej zna - czy to co oni robią ma jakąkolwiek wartość w kontekście prawa? W sensie jak rozumiem złapani przez nich ludzie pisali sprośne rzeczy/ wysyłali nagie zdjęcia do ich wytworzonych nieistniejących "wabików". Czyli jeśli policja nie znajdzie innych dowodów, konwersacji z nieletnimi prawdziwymi to co sąd może im zrobić? Za co skazać? Za zwyrolskie zachowania, w których wyniku nie ucierpiał nikt naprawdę?
Jak to wygląda na serio od strony prawnej?
#ecpu #lowcypedofili #prawo
  • 7
  • Odpowiedz
@TedKaczynskiJr: Jak laska Ci wyśle nudesa i sprośne teksty co będziecie robić wieczorem to prokurator jej będzie stawiał zarzuty? Wszyscy ich złapani wychodza po 24/48, islamscy najemnicy z kapiszonami jeszcze nigdy nie wrzucili wyroku skazującego za ich wrabianie delikwenta. To tanie igrzyska dla tępych mas, żeby zgarnąć kasę z donejtów i innych dejów.
  • Odpowiedz
@TedKaczynskiJr: napisałem o tym tekst, niestety jest w pay wall https://plus.gazetakrakowska.pl/kontrowersje-wokol-lowcow-pedofili-jest-ich-coraz-wiecej-czy-dzialaja-legalnie/ar/c1-15760574 ale przekopiuje: Zorganizowane grupy „łowców pedofilów” rosną jak grzyby po deszczu. Ich działania budzą jednak kontrowersje. Zajmują się tropieniem i wyłapywaniem pedofilów w sieci, zbierają obciążający ich materiał dowodowy i przekazują w ręce policji, ale zdaniem prawników, sami też przy tym łamią prawo. Ilu jednak z „ujętych” przez domorosłych szeryfów trafiło za kratki? Na razie nikt. - Przed sądem stanie
  • Odpowiedz