Wpis z mikrobloga

A dlaczego w ogóle zalewacie na Orlenie? Niech te 5 groszy marzy pójdzie chociażby do Niemców czy jakiejś lokalnej sieci, rozumiem, że są miejsca gdzie w promieniu 30km innej stacji nie znajdziesz ale w innym przypadku nie ma widzę sensu jeszcze bardziej im napychać kieszeń.
Zresztą u mnie w mieście 50tys. Orlen ma najwyższe ceny, w jednym miejscu są dwie stacje naprzeciwko siebie z różnicą 5 groszy.
Mam wrażenie że osoby tankujące tam na Orlenie to tylko osoby typu "zawsze tankuje na orlenie bo jak tankowałem na cimcirimci to mi wtryski siadły".
#orlen
  • 6
  • Odpowiedz
@Sakaton żeby wspierać polski kapitał byczku

Obajtek to top tier management w tym kraju i jak ktoś uważa inaczej to chyba nie czai jaki jest nadrzędny cel działalności przedsiębiorstwa
  • Odpowiedz
@Sakaton: zrób wpisik z mapą Polski gdzie można tankowac, albo lepiej jakaś apke z wyszukiwarka która powie gdzie zatankować żeby nie nabijać kabzy obajtkowi
  • Odpowiedz
@Logan00: ale słaba i nie wystawiają fv zbiorczych. Nie mam co robić tylko potem 10 fv przeklepywac do ifirma gdzie Orlen wystawia jedna drag n dropem przechodzi

Reasumując nie jestem na tyle fanatyczny żeby sobie roboty dokładać w imię polityki
  • Odpowiedz
@Sakaton: 70% rafinerii w Gdańsku naleźy do Skarbu Państwa 49% udziałów w rafinerii zagranicą również należy do Skarbu Państwa, dodając obie te wartości otrzymujesz 119% udziałów Polski w orlenie i te pieniądze płyną do naszego budżetu. Tusk za swoich rządów sprzedał nasz orlen w całości, że kapitał był w rękach zagraniczego kapitału i zyski również, teraz za PiSu 70% udziałów w zysku w rafinerii Gdańsk jest Polskie + 49% z zagranicy,
  • Odpowiedz