Wpis z mikrobloga

eh, teraz pewnie bolonski rucha młodo leonarde w anal, już nigdy więcej nie posłucham eluwina, serce bolesne dla jego jest, jeszcze tego oskarka deweloperskiego to bym jej wybaczyło dało się znieść bo zwykły chłop tyle że bogaty ale te kluski bolonskie to już przesada, upadek Leosi i trzeba gałę #!$%@?ć komuś znanemu żeby fejm podkręcić, #ehhhhhhhhhhhhh , wszystkie rozowe takie same

#famemma #kononowicz #youngleosia #youngleosiaposting #majorsuchodolski #gargamel #gonciarz #seks #logikarozowychpaskow #zwiazki #polskiyoutube
  • 27
  • Odpowiedz
  • 0
@BombaskaEskadraLotnicza: na dodatek Leosia kibicowała Fagacie na gali, to jest jakieś nieporozumienie, nie dość że chłop szzzona ruchał to jeszcze teraz ta się pcha do niego, upadek Leosi, szkoda, pewnie zapomnę za parę dni albo raczej się oswoje z tą myślą ale tak średnio mi sie chce teraz do niej simpic
  • Odpowiedz
  • 1
@xkamax_: no moze i odpad, po prostu nie spodziewałem się że leosia też będzie chciała uczestniczyć w tym szambie ale widać fejm ważniejszy
  • Odpowiedz
  • 0
@Olo92: no chociażby po samym zachowaniu, wiem że to internet i nawet taki Gargamel był całkiem inną osobą w rzeczywistości no ale wskazywało wiele rzeczy na to że Leosia jest w miarę normalna
  • Odpowiedz
@karix98: a to nie jest tak, że simpisz do niej, bo jest taką alternatywką z kolorowymi włosami, kolczykiem w nosie i tatuażami? przecież chyba właśnie to lubią niebiescy lecący na alternatywki, jak się wygląda na takiego szlaufa, a potem zdziwienie, że zachowanie też adekwatne? To ficzer, nie bug.
  • Odpowiedz
@karix98: ty sie tam brandzlujesz nad tom leosiom a mi wystarczy to co kiedys widzialem, jakis filmik jak wygladala przed kariera, ot jakas p0lka typowy szczur z mordy nie wyrozniajacy sie niczym
przeciez to produkt jest to po co tu sie doszukiwac niewazne czego
  • Odpowiedz