Wpis z mikrobloga

@Dzilberto: placki ziemniaczane, podplomyki, racuchy, makaron plus cokolwiek.
Jako dodatek najtańszy to domowe skwary ze słoniny (kosztuje grosze a jest pycha plus energetyczna)
Ale na takiej diecie długo nie uciagniesz.
@Dzilberto kilka kilo ryżu/makaronu, przecier pomidorowy, jakiś podły kurczak z biedry albo mięso mielone, warzywa i rób z tego jakieś ryżotto/bolognese

Tanie są też wszelkie pierogi z biedry, naleśniki itp., zwłaszcza na jakichś promkach 1+1
@Dzilberto: kilka chebkow z 5kg papryki 4 kg pomidorów 3kg cebuli z kilogram kiełbaski trochę czosnku, kiełbaskę lekko podsmażyć . Wpierdzielic to wszystko do gara dodać przyprawy wg uznania polecam trochę knorra do mies i ostra chili mielona, masz mojego tzw leczoka na tydzień. Za resztę trochę czokoszokow ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Dzilberto: Warzywa sezonowe, ziemniaki, kasze, makarony, groch, etc. Następnie jakieś jajka i twarogi, tani kurczak na promce z lidla/biedry/etc. najlepiej z jakimiś kośćmi bo zrobienie z tego zup wychodzi najtaniej. Mając 170zł wydaje mi się, że spokojnie można przeżyć 2 tygodnie jak i nie więcej jak się obniży standard jakości jedzenia i różnorodności. Ostatnio właśnie szukałem pomysłów na oszczędzanie na jedzeniu i np. tutaj https://www.youtube.com/@AleksandraSchmidt na youtubie dziewczyna robi wegańskie potrawy