Wpis z mikrobloga

#hotelparadise oglądam właśnie ten odcinek dodatkowy na VOD i #!$%@? powoli z takiej nienawiści/obrzydzenia wchodzi na etap, w którym patrzę na niego z żalem - jak na osobę chorą XD Coś w stylu, jakieś dziecko w autobusie strasznie krzyczy i uderza w siedzenie, ale widzisz, że chyba po prostu jest chore więc odwracasz się i ignorujesz - właśnie tak postrzegam #!$%@? od jakiegoś czasu XDDD
  • 12
@HarryB no wiadomo +nie zapominajmy, że on Tori i Kori nie musi manipulować, bo same w sobie są tak samo #!$%@? jak on XD napisałam tylko jak zmienia się mój odbiór jego - na początku budził skrajnie negatywne emocje, teraz bo prostu jest mi go żal i życzę mu znalezienia świetnego psychiatry, który przepisze mu wystarczająco silne leki żeby mógł jakoś funkcjonować w społeczeństwie
@rekinado: przywykliśmy już do tego, że to po prostu #!$%@? ¯\(ツ)/¯ więc jego zachowania już nie budzą w nas takiego zaskoczenia jak na początku i też takiego rozczarowania. On zaliczył szybki upadek z fajnego gościa w pierwszym odcinku do najgorszego ścierwa w kolejnych i ten poziom ścierwa już tylko podtrzymuje.
@Adriabba Ja akurat w stosunku do Rocha miałam od pierwszej sekundy bardzo negatywny stosunek XDDD także w moich oczach upadku nie odnotował, ale tak czy inaczej zgadzam się że przywykłam trochę XD
Coś w stylu, jakieś dziecko w autobusie strasznie krzyczy i uderza w siedzenie, ale widzisz, że chyba po prostu jest chore


@rekinado: no ok, ale jest chyba spora różnica między takim ,,chorym dzieckiem'' co wali w przedmoity martwe ,
a złośliwym Szczochem świadomie tryskającyym jadem,tu chyba nie da się odwrócić głowy i ignorować
a do tego Szczoch raczej wyrósł z pampersa i wieku przedszkolaka
@rekinado: dlatego tak ci odpisałam że trudno go ,,odbierać'' jak chore dziecko z autobusu,jak dla mnie w ogóle do jakiekolwiek niesprawnego dziecka nie da się go porównać bo jeśłi oglądamy to samo to Szczoch jest mistrzem jadu manipulacji i przerośniętego ego na które nie da się inaczej reagować jak krytykować jego podłe zachowania a tym bardziej ,,odwracać'' głowę
ale masz prawdo tak myśleć, itak go odbierać, czy porównywać, chociaż szkoda że
@rekinado: tak to jest bardzo ale to bardzo złe,
ale i tak uważam że z tym swoim przerośniętym ego z kimkolwiek by był tam i tak zachowywał by się tak samo, on ewidentnie uważa że jest numerem jeden,pępkiem świata ,,dobrem narodowym'' a kto tego nie akceptuje nie rozumie jest do odpału