Wpis z mikrobloga

@Roobi: no ale wciąż dyma więc ani jednym ani drugim sie nie powinno wierzyć. Mówi na scenie o walce z inflacja, a w pierwsze 100 dni obiecal kredyt 0% i dopłaty do najmu, nie mówiąc o reszcie.
  • Odpowiedz
@ortalionnajman: no rzeczywiśćie walka o prawa kobiet, które boją się zachodzić w ciążę bo przez brak aborcji mogą umrzeć na sepsę vs. pisowski chochoł jakoby ktoś nie szanował polskiego munduru xd
  • Odpowiedz
  • 0
@RafDan po 1 jak po rządziło to była deflacja i gospodarka Polska była mocna, więc wolę zaufać Tuskowi niż PiSowi
Po 2 jak się nie sprawdzą to za 4 lata możesz wybrać kogoś innego a jak wygra PiS 3 raz to już nigdy nie będziesz miał takiej możliwości
  • Odpowiedz
po 1 jak po rządziło to była deflacja i gospodarka Polska była mocna,


@Roobi: a był covid i wojna jak rządził Tusk?

a jak wygra PiS 3 raz to już nigdy nie będziesz miał takiej możliwości


xD Słyszałem to 4 lata temu.

I dalej, to że Ty wolasz ufać Tuskowi który Cię oszukał, to nie znaczy że Pisowiec nie chce zaufać Kaczorowi ktory go oszukal.

Fakt jest taki, ze jeden i
  • Odpowiedz
  • 0
@RafDan jak rządził Tusk to były 2 kryzysy, w 2008 i 2012 roku a polska mimo to się rozwijała, PiS rządził w czasach największej prosperity w ostatnich latach a i tak #!$%@?ł kraj

I nie musisz mi gadać takich frazesów bo sam byłem zmęczony PO i w 2015 głosowałem na PiS, uważam od kilku lat że tych partii nie można w żaden sposób porównywać bo PiS to największe szkodniki w historii Polski.
  • Odpowiedz
@Roobi: to Ty sam napisales ze Tusk nie dyma tak jak kaczor, nie ja.

Dlatego Polska tak wyglada, bo ludzie tak jak Ty glosuja na tych samych, mimo ze ich dymaja. Chlop cie dyma, Ty sie do tego przyznajesz, i idziesz mu dac glos xD

Szkoda czasu.
  • Odpowiedz