Wpis z mikrobloga

@Chris_Karczynski: majster, pierwszy lepszy filmik sobie włączyłem. W pierwszych 30 sekundach Górski (czyli Tusk) mówi, że nie ma pieniędzy na naukę i kompletnie ją olali.
W odcinku kończącym serię mówili, że wszystko już rozkradli.

Śmiali się ze wszystkich ale głównie z Tuska i jego ekipy. I nie tylko że haratał w gałe bo kilkanaście odcinków tylko o tym nikogo by nie rozbawiło

Nie rób już fikołków
robertblaszczykowski - @ChrisKarczynski: majster, pierwszy lepszy filmik sobie włączy...
@Chris_Karczynski:
po pierwsze, co ty mi tu wyjeżdżasz z głosowaniem teraz? Wpisem chciałem tylko pokazać jak bardzo zepsuła się telewizja i jak bardzo sieje teraz tempą propagandę dla takich jak ty.
Po drugie: cieszę się, że już nie zarzekasz się, że śmiali się tylko z Kaczyńskiego
Po trzecie: rozumiem że PiS przez 8 lat zmniejszył VAT z 23 do 22 %, tak? Oraz nie wprowadził nowych ani nie podniósł żadnych podatków?
@robert_blaszczykowski: Oczywiście, że TVP jest zepsute i że niektóre podatki są wyższe. Po trzecie nie uważam, że trzeba głosować na PIS, a wręcz przeciwnie. W przeciwieństwie do was mam trochę dłuższą pamięć i rozwianiem nie jest ponowne zagłosowanie na PO, a za 4 lub 8 lat znów będziecie głosować na PIS i tak w kółko.
Wykopki myślą, że jak PO dojdzie do władzy to TVP będzie obiektywne i niefinansowane z budżetu.
a kto się śmiał z zimnego Leszka czy pieczonej kaczki? Z Tuska nie wolno się naśmiewać nawet na wykopie, a od kilkunastu miesięcy leci samo gęste pod wybory więc o czym my rozmawiamy?


@Chris_Karczynski: Widzisz to jest w życiu tak, że z idiotów, populistów, kłamców, oszustów i złodziei śmiejemy się chętnie, cokolwiek zrobią, a z ludzi którzy coś sobą reprezentują nie śmiejemy się choćby mieli jakieś potknięcie w życiu, bo po