Wpis z mikrobloga

@deiceberg: zerowy pit, kredyt 2%, 500/800+, dziękujcie młodzi panu jarkaczowi za te udogodnienia na kolanach. Głos na PiSowca jest zawsze lepszy od głosu na jakiegokolwiek neoliberała. Młodzi nie płacą dochodowego, często zdrowotnej i skł. społecznych a pultają się o fiskalizm. XDDDDDD idiokracja, młodociani dyletanci głosujacy na analfabetyzm ekonomiczny. Śmieją się z babuszek i dziadków a to właśnie geriatria trafnie diagnozuje kto im zapewni lepszy byt. Młode młoty dają sobie wciskać pakiety
@czlowiekbutelka: nie jestem pisowcem, nigdy na nich nie głosowałem i nie będę, obśmiewam wasze głupotki zachowując obiektywność bo w kontrze do głupkowatych, nie popartych niczym wysrywów są dane. No tak, okradł samorządy - bardzo surowa krytyka niskich podateczków. xD Ale ważne, że zauważyłeś konsekwencje. Dobrostan osiąga się na różne sposoby, dobitnie pokazuje to przykład Polski i Rumunii, tutaj też osiąga się go min. przez pracę ale jej drogę kształtuje państwo. I
MirekStarowykopowy - @czlowiekbutelka: nie jestem pisowcem, nigdy na nich nie głosowa...

źródło: F7Xp6hgWAAAY7Z9

Pobierz
przy astronomicznym zadłużeniu państwa,


@revente: gdzie to astronomiczne zadłużenie, relacja dług do pkb spada? Emerytów do wyżywienia? To naturalna konsekwencja #!$%@? piramidy demograficznej, tego nie zalepisz dyktą w postaci pieniędzy, musimy robić import siły roboczej. Póki co FUS sam się finansuje, państwo od lat nie dokłada do niego kasy. 85% to wskaźnik pokrycia FUS, koszt dzialania to jakieś astronomiczne 1,5%