Wpis z mikrobloga

20 lat temu mówiło się, że jeszcze jedno pokolenie i będzie zdrowiej, że społeczeństwo rozwinie się i stanie się lepsze, bo wymrą "komuchy" (fakt, jest lepiej niż 20 lat temu ale wiecie o co cho). No niestety poprzez rozdawanie środków przez pewną partię hoduje się kolejne skrzywione pokolenia, nic się tutaj nie zmieni przez długi czas. Podział w społeczeństwie jaki nam zgotowali politycy pozostanie, nie zniknie w magiczny sposób po wyborach. Cały ten wpis brzmi depresyjnie ale #!$%@?, po prostu czuje bezsilność kiedy widzę te mordy na bilbordach, przemówienia oficjeli, kolejne afery. #!$%@?ć to

#gorzkiezale #polska #wybory
  • 4
@leszyborowy000: ale to nie tylko wina rozdawania srodkow. U mnie mial byc prezydent, powiew swierzosci itp, i co sie stalo? okazalo sie ze wszystkie najgorsze cechy przybral...nie wiem od kogo. Ale jego nazwisko to synonim kumoterstwa, przekretow, wydawania pieniedzy na bzdety i promowania sie na fb
@ChlopoRobotnik2137: no właśnie, jak jakiś frajer czekasz na nową kadencję, głosujesz zgodnie z sobą i okazuje się, że nowy przedstawiciel pokazuje swoje prawdziwe oblicze i interesuje go czubek własnego nosa i jak tutaj zrobić dobrze swojej rodzinie i pokoleniu do przodu
@ChlopoRobotnik2137 Rozdawanie środków to populizm, który się tak przyjął w narodzie, że stał się normom a ma ono REALNE koszty! Nawet fundacje dobroczynne lwią część darowizn przeznaczają na przeróżne opłaty a co dopiero, tak skorumpowane państwo! Podatnik traci wielokrotnie na takim "dilu", żeby drobny procent tego poszedł na często wątpliwe środki. :(
@leszyborowy000: no przecież jest w uj lepiej niż piętnaście lat temu. Ja wtedy startowałem na rynku pracy, nie można było sobie nawet wyrobić numeru NIP bez użerania się z biurwami, a jak zgubiłem dowód osobisty, to urząd gminy nie chciał przyjąć wniosku o wydanie nowego bez kwitu z policji, która nie mogła mi tego kwitu wydać, bo nie rejestrują zagubionych dowodów osobistych. Urząd gminy na to tylko tyle, że mają wewnętrzne