Wpis z mikrobloga

@placebo_: nie. W ankiecie jest pytanie w stylu "czy w przeciągu roku uprawiałeś/aś seks za pieniądze" albo "czy partner seksualny chorował na żółtaczkę". Chyba są też pytania o kontakty seksualne z osobami które znasz mniej niż pół roku. Całość raczej pod kątem ewentualnego zarażenia się czymś.
Osoby w stałych związkach wszystko zaznaczają jako "nie" więc można stwierdzić że nikt nie zagląda do łóżka.
@placebo_:

to serio zadają takie pytania?

Nie wiem czy ankieta jest wszędzie taka sama, ale u mnie w RCKiK nie ma nic takiego. Jedyne związane z seksem to jest czy partner seksualny przebywał w ciągu ostatniego roku za granicą, czy choruje/chorował na WZW, i czy miało się przypadkowe kontakty seksualne. Wszystkie pytania są pod kątem czy jakiegoś syfa nie mogłeś złapać od kogoś, to czy w ogóle się rucha w żaden
30 litrów oddanych i nigdy nie słyszałem. Nie wiem zresztą po cholere mieliby o to pytać i co to ma do oddania krwii.


@Herubin:

to serio zadają takie pytania?


@placebo_: Takich pytań nie zadają, ale pytają się np. czy w ostatnich miesiącach była zmiana partnerki seksualnej lub przygodny seks. To są pytania pod kątem możliwości zakażenia się chorobami przenoszonymi drogą płciową.