Wpis z mikrobloga

Niedalej jak miesiąc temu oglądałam ciekawe materiały Tomasza Piątka na temat powiązań Hołowni z ruskimi.

Łańcuszek powiązań był bardzo znaczący- od zakonu maltańskiego, najbliższych współpracowników związanych z rosyjskimi fundacjami, aż po fakt, że jak twierdził Piątek - Hołownia mieszka na małym osiedlu, wybudowanym przez rosyjskiego dewelopera, a za sąsiadów ma ludzi powiązanych z Ordo Luris i innymi rosyjskimi organizacjami. Piątek przedstawiał sporo dowodów w postaci oficjalnych dokumentów jak księgi wieczyste itp. Wspomniał też o informatorze, który gotowy był zeznać pod przysięgą, że Hołownia doskonale znał tych ludzi przed zakupem swojej nieruchomości, a i same okoliczności zakupy były mocno dziwne.

Materiały magiczne zniknęły z youtube I pozostaje pytanie - czy dlatego że Piątek mijał się z prawdą i boi się lub oczekuje na proces? Czy może dlatego, że Hołownia jest opozycji potrzebny do stworzenia ewentualnej koalicji.... tak czy siak mam trochę niesmak.

Ktoś jeszcze to oglądał? Jakieś przemyślenia?

#polityka #wybory #rosja #ruskieonuce #4konserwy #neuropa
  • 4
@MissDisaster: nie ogladalem i jesli to nie jest bait niestety nie jest to nic nadzwyczajnego ruscy staraja sie wcisnac swoich gdzie sie da. Widac to z Kolodziejczakiem ktory zmienial poglady jak kameleon..
@MissDisaster: nie mam czasu ogladac dasz krotkie streszczenie? Kolodziejczak to pieprzona ruski pajac ktory zaczynal jako z pozycji skrajnie lewicowych i anty UE, nie mam pojecia co on robi w PO