Wpis z mikrobloga

@rfk_90Hz: ja #!$%@? to jest dramat. juz w forzie 5 maja do tej pory problemy z wydajnoscia bo jak najedzie sie na przeszkode która się rozpada to jest mini ścina i spadek fps i nie ma na to rady żadnej. miałem nadzieje ze nowa forza i do tego na zamknietej małej mapie to nie #!$%@?ą optymalizacji ale jednak się udało. szczegolnie mnie to wkurza bo gry wyscigowe zawsze mialy male wymagania
@bonus: światła na karoserii odbijają się często dziwnie, części odbić nie ma wcale, kłuje to w oczy w ujęciach nocnych.
Odbicia na lakierze zwykle ok ale czasem jak coś wjedzie na szybę to jest żałość.
Słońce ok, no te promienie #!$%@?ć to byłoby zabawnie.
Cięcia w rozdzielczości i mikrostutter wszędzie.
No i oczywiście obcięty range głośności silników, po #!$%@? ktoś się uparł, żeby mój słuch chronić.
Idź pan w #!$%@? z
@rfk_90Hz: No i tak właśnie wygląda gamedev AAA w 2023 roku. Deweloperzy są biczowani, crunch time taki że ja #!$%@?ę, optymalizacja leży i kwiczy, ale trzeba #!$%@?ć "rej trejsing" bo obecnie to taki sam megatrend który trzeba wszędzie #!$%@?ć jak "ej aj", no a jak dowalenie tego powoduje że gra się krztusi no to dowalamy "di el es es" i fajrant.

I wszyscy mają banana na mordzie i klaszczą dupskiem, bo