Wpis z mikrobloga

Po tygodniu od zakupu 1tb w one drive, konto zablokowane bez podania powodu, tylko info o naruszeniu regulaminu treści udostępnionych (same zdjęcia i filmy z wakacji). Wypełniony formularz i zero odpowiedzi od paru dni. Dzisiaj próba tworzenia obrazków z generatora bing, i 90% prób narusza ich zasady (normalne prompty, bez papaja czy innych akwarelistow czy żymian)Jak chcą tresować sobie ludzi za ich hajs, to niech tresowani sobie ich sponsorują. Ja ich pie…le już #microsoft #onedrive #bing
  • 9
@lunga @KingaM dostałem maila, że moje konto Microsoft zostało zlikwidowane, oraz wszystkie usługi z nim związane XD zero wyjaśnień co tam było nie halo. Tak więc dozgonny siusiak w ucho tej firmie i wszystkim jej usługom. Dobrze, że mam kopię fizyczną plików
@lunga no miałem sobie konto już jakiś czas, a potem pomyślałem że dokupię miejsce w chmurze na moje pliki, w obawie przed utratą z nośnika. Nie chce mi się robić gównoburzy. Po prostu dla mnie nie istnieją, instalka jakiegoś ubuntu i niech się pałują