Wpis z mikrobloga

#raportzpanstwasrodka #popaswpieprz żal mi tego Marcina, może chodził ubrany jak łajza, może pijak, ale niegroźny i nieszkodliwy. To taki typowy wujek, który ze starym z tajniaka polewa wódkę synowi, tak żeby jego mama nie widziała... XD bez kitu XD ostatnie zmiany oceniam na dobre, ale bez siłowni i roweru, efektów wow nie będzie. Zwłaszcza, że pokazywał koszulki balenciaga po 7 dolarów XD a kupił jakieś noname bez przymierzania... Bro. (ʘʘ) ale na plus, że chociaż przestał chodzić w klapkach... Tak czy owak, potrzebny chłopu samochód jakiś.
  • 7
  • Odpowiedz
@kxniec serio, żal Ci człowieka który kłamie, wyłudza pieniądze, wali alko dzień w dzień, a swojej córce „naprawił” kask śrubą ze sklepu metalowego, tak ze w przypadku Tonga dziecku ta sruba wbija się w glowe. Już pomijam fakt ile ten kask kosztował xD
  • Odpowiedz
@kxniec: a mi nie żal i wściekła jestem że on i jemu podobni bardzo ujową reklamę Polakom robią. Zapite nieodpowiedzialne mordy plączą dej, dej, dej. Wszystko dej - donejta, suba, kase, itd. Leniwe łajzy cholerne. Masz chłopie problem to weź się za niego po męsku a nie płacz jak #!$%@? przed kamerą , ze na adwokata, loty, paszport itd. Kogo to obchodzi , #!$%@?łeś se to masz.
  • Odpowiedz