Wpis z mikrobloga

Mirki ma ktoś może tego laptopa? Lenovo Legion Pro 5 16IRX8 (i5-13500HX, RTX 4060) (https://www.morele.net/laptop-lenovo-legion-pro-5-16irx8-i5-13500hx-16-gb-512-gb-rtx-4060-165-hz-82wk00cqpb-12726273/)

Zależy mi na informacji, czy nie trafiliście na jakieś rzucające się w oczy problemy i jak w wydajnością/stabilnością wifi, bo mam wrażenie że w 2023 jest to problem w nowych laptopach.

Jeśli nie ten, to może ktoś kupował ostatnio z RTX 4060 (lub podobne) i może się pochwalić/pożalić?

#laptopy
  • 12
  • Odpowiedz
@frow: link źle przenosi, jak pisałeś ręcznie to wklej z opcji posta.

Nie mam tego tylko slim 5 z it-13700h, reszta wszystko to samo właśnie na 4060 - uchodzi za głośniejszy od tego co pokazałeś ale i ostatecznie chłodniejszy. Jestem mega zadowolony. Do stacjonarki kupiłem zewnętrzną antenę wifi a ten chodzi sam lepiej. Z wydajnością zero kłopotów, jest głośny przy dużym obciążeniu ale żadnego throttlingu. Obstawiam, że oba mają te same
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@Eshirael: dzięki za odpowiedź, też go rozważałem. Czy możesz sprawdzić model karty WIFI w swoim lapku? Ja miałem Lenovo LOQ, którego zwróciłem przez problemy z pingiem (miał realtek rtl8852BE - o ile dobrze pamiętam kod modelu).
  • Odpowiedz
Stockowo. Internet mam z Orange 500-tkę, sygnał idzie przez dwie ściany i strop do piwnicy. Na Lenovo Yoga Slim 14 z i5-12 gen i na tv wifi zrywało połączenia to dla nich ogarnąłem Fritza, żeby puścić prąd przez gniazdko elektryczne, transfery kiepskie albo stabilne. Stacjonarka chodziła z TP-Link Archer T4U+ 5GHz umiejscowionym strategicznie także tylko strop był granicą do routera i 100 nie osiągało, ale było stabilnie. Tutaj odruchowo podłączyłem do lapka,
Eshirael - Stockowo. Internet mam z Orange 500-tkę, sygnał idzie przez dwie ściany i ...

źródło: Zrzut ekranu 2023-10-07 190019

Pobierz
  • Odpowiedz
@frow: Nie gram jakoś wybitnie dużo, ale w Diablo 4, ostatnio Last Epoch testowałem i czuję się jak na kablu gdzie w mmo wiadomo jakieś pingi powyżej 100 są odczuwalne.
  • Odpowiedz