Wpis z mikrobloga

@maniek901: #gra sz? To wszystko to gra???. spójrzcie na zdjęcie sylwestra wardęgi na facebook, nazwa jego facebooka to - "Krulestwo" na zdjęciu upublikowanym 21 maja 2016 roku widzimy charakterystkę ubioru niczym assasin tak samo jak ubiór Sylwestra podczas nagrywek na youtube. laska z rogami przypominająca logo assasina. w najnowszym filmie Sylwestra na końcu odcinka widać drzewo, to drzewo wygląda jak ten znak. Kanał 5 wspaniałych, każdy ma kaptur, na drzewie w
  • Odpowiedz
@naganiaczherculesa: to patrz co zrobiłem > #gra sz? To wszystko to gra???. spójrzcie na zdjęcie sylwestra wardęgi na facebook, nazwa jego facebooka to - "Krulestwo" na zdjęciu upublikowanym 21 maja 2016 roku widzimy charakterystkę ubioru niczym assasin tak samo jak ubiór Sylwestra podczas nagrywek na youtube. laska z rogami przypominająca logo assasina. w najnowszym filmie Sylwestra na końcu odcinka widać drzewo, to drzewo wygląda jak ten znak. Kanał 5 wspaniałych, każdy
  • Odpowiedz
@ptr55: a to co ja znalazłem #gra sz? To wszystko to gra???. spójrzcie na zdjęcie sylwestra wardęgi na facebook, nazwa jego facebooka to - "Krulestwo" na zdjęciu upublikowanym 21 maja 2016 roku widzimy charakterystkę ubioru niczym assasin tak samo jak ubiór Sylwestra podczas nagrywek na youtube. laska z rogami przypominająca logo assasina. w najnowszym filmie Sylwestra na końcu odcinka widać drzewo, to drzewo wygląda jak ten znak. Kanał 5 wspaniałych, każdy
  • Odpowiedz