Wpis z mikrobloga

Jestem zdumiony naprawdę widzicie alternatywę w Tusku i jego bandzie? Zgodnie z odpowiedziami w latarniku wyborczym, które są poniżej, KO chce wydawać jeszcze więcej pieniędzy, bo jak widać chce finansować prywatne wizyty lekarskie, budownictwo socjalne i wcześniejsze emerytury. Do tego KO podtrzymuje całą politykę klimatyczną UE wraz z zakazem wydobycia węgla, zmianami w budownictwie, zakazami dot. aut spalinowych. Więc bankructwo z KO jest lepsze niż z PiSem bo będzie europejsko, tęczowo i przychylnie aborcyjnie xD A co do propagandy TVP to nie wiem jak chcą to zrobić skoro wymagana jest zgoda Długopisa do zmian w KRRiT. A i to tylko odpowiedzi KO, na odpowiedzi przyszłego koalicjanta Lewicy to nawet szkoda strzępić ryja.
#bekazlewactwa #tusk #bekazpisu #polityka
Pobierz DocentJanMula - Jestem zdumiony naprawdę widzicie alternatywę w Tusku i jego bandzie?...
źródło: Zdjęcie z biblioteki
  • 37
@xDawidMx: Też mi się nie podobał pomysł szczepienia pod przymusem, bo covid nie był na tyle śmiertnelną chorobą, żeby uzasadniać przymus. Ale w przypadku chorób o większej śmiertelności przymus byłby wskazany.

Nigdy nie ma tak. że partia na którą chcesz głosować wypełnia w 100% albo nawet w dużej części Twoje oczekiwania. Gdyby istniało coś lepszego od PO to głosowałbym na coś lepszego, ale jaką mam alternatywę? Konfę z tymi katotalibami i
@xDawidMx: O nie, nie olewać. Mając do wyboru rządy PIS albo rządy co by nie mówić #!$%@?, ale względnie stabilnego i demokratycznego PO, to już wolę PO. Mniejsze zło. Żyje nadzieją, że PO zepchnie PIS w niebyt a w tym czasie powstanie dobra alternatywa dla PO. Nie głosowanie to pozwalanie sobie na rozwalanie po kawałku w kraju w którym się żyje. Nie głosujesz - przykładasz do tego rękę.
@Maly_Jasio demokratycznego PO? Siebie słyszysz?
Gdy chodziło o KPO to zgrillowali ludzi Hołowni, ze byli przeciw niekonstytucyjnym zapisom, bo jako jedyni z tych co się określają jako demokratyczni zagłosowali przeciw łamaniu Konstytucji na którą PO czy Lewica tak samo mają wysrane jak PiS.
Krzyczą o Konstytucji a sami ją wielokrotnie za rządów PiSu łamali.

Albo to jak sędziowie o ich poglądach za GTA na furgonetkę prolife dają umorzonko?
Tymczasem Ty za GTA