Wpis z mikrobloga

#raportzpanstwasrodka, #popaswpieprz

ŻEBROLAJT KLAPkA 08.09.2023r /1300 /

KLAPEK na nim poinformował, że. :
-płaci alimenty byłej żonie w RP
-tfaróg chciała, żeby frejer wspomagał jej rodziców/ a on się na to nie godził /którzy mają, domy, działkę, samochód, biznes/, xD
- junQ ma naprawione zęby tylne, a poza tym, xD jest w kontakcie z dentystą,
-powiedział, że prawdopodobnie jest alkoholikiem,
-nie będzie potrzebował aż $10. 000, bo tfaroga na coś się tam zgodziła, xD /2 wyjazdy do Bangkoku/
- nie wie gzie tfaroga mieszka,ale pracuje nad tym, żeby wiedzieć.
- nie utrzymuje żadnych kontaktów z Shasią / na dzisiejszym gniocie 940 pojechał do Shasii z junQ, gdzie się bawiła "
- tfaroga jest 19,5 toku młodsza od niego / jak córka/
-gapa gada. że tfaroga zabrała motor i rower, xD/ oto rower tfaroga na gniocie 940, minuta . 1.02 stoi rower tfaroga jak byk/
UmazanyPieprzem - #raportzpanstwasrodka, #popaswpieprz

ŻEBROLAJT  KLAPkA   08.09.202...

źródło: Screenshot_20231008_131113_com.google.android.youtube~2

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
-nie będzie potrzebował aż $10. 000, bo tfaroga na coś się tam zgodziła, xD /2 wyjazdy do Bangkoku/


@UmazanyPieprzem: czyżby przebijały się przez stalinowską cenzurę komentarze psujące ropuszą narrację i próba wyłudzenia kasy od widzów upadła ?
  • Odpowiedz
@darth_invader na pytanie, że może by na to zrzutkę zrobił, to chcąc się wybielić powiedział, że uczciwie będzie jak ludzie obejrzą reklamy a on przez to zarobi.....
Pewnie już konkretna kasa na konta wpłynęła od grażyn, poza tym widząc, że ludzie go cisną, dlatego spuścił z tonu.
  • Odpowiedz
@UmazanyPieprzem: zaciekawił mnie ten punkt:

"powiedział, że prawdopodobnie jest alkoholikiem,"

Oglądałem jednym okiem i nie wychwiciłem. Jesteś w stanie wskazać mniej więcej, w której minucie to mogło nastąpić? Chcę to usłyszeć XD
  • Odpowiedz