Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Witam!
fakeincele i faketruecele spod tagu #przegryw mam do was pytanie co ma na celu trollowanie na tagu i rozmywanie prawdziwego obrazu smutnego życia prawdziwego przegrywa? to Wy przyczyniliście się do tego, że herzyk czy tam jakaś wieczorkiewicz mogła nasmarować na społeczność zagubionych, smutnych i skrzywdzonych przez los facetów jakieś brudy. Druga sprawa również kieruję to do fakeincelów trolli skoro tak nienawidzicie kobiet czemu ciągle o nich piszecie? na moje wasze zachowanie to czysty debilizm i hipokryzja piszecie głupoty, szkodzicie i jeszcze kłamiecie że nienawidzicie lasek, a tak naprawdę nie możecie bez nich żyć.
#przegryw #takaprawda #normictwo #trolle



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 12
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Wy jesteście przegrywami zamkniętymi w ciałach chada. Pisałem z kilkoma z waszego tagu to narzekacie że żadna was nie chce a nigdy do żadnej nie zagadalicie. Także trochę odwagi minuta wstydu a może się poszczęści!
  • Odpowiedz
@Incelberg: over dla mnie

no ja jakos najpierw o "dupie marynie" chcialbym pogadac by zobaczyc czy moze sama jakos ciagnie ta rozmowe bo na chwile obecna moge byc zwykly NPC w jej oczach i gdybym zrovil to "troche odwagi minuta wstydu" to by byla konpromitacja cwela co by po nocach mi sie snila
  • Odpowiedz
@zycia_nie_sens:
Hm
No może ale ja nie wiem o czym bym miał zagadać tak nie po randke czy cos.Ja nawet bym nie pociągnął tematu jakby ktoś do mnie zagadał,musiałbym się przemóc a i tak by było creepy.
  • Odpowiedz
@zycia_nie_sens: w ogóle kiedyś na wykopie typ pisał,że trzeba pisać do kobiet bo na żywo to się poczuje osaczona xdd no na pewno czułaby się osaczona przez normika albo czeda.
Ja napisałem zresztą jak ci mówiłem i nie zghostowała
  • Odpowiedz
@Incelberg: imo toche to creepy pisac do niej, bo jak mowilem moge byc zwyklym npc jak narazie

kurde, do chlopa to ez podbic, podchodze daje grabe witam sie, mowie jak mam na imie. do tego jest to szkola i przez caly dziern moge zagadac o jakies g0wno zwiazane z lekcja
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): @AdvisoryLyrics co xd trolle to chyba były; prawdziwy przegryw to sub5 z asd i innymi ułomnościami jak ja no i wady genetyczne, które ułatwiają bycie truecelem
@zycia_nie_sens To nie jest coś czego się uczysz każdy Ci to powie po prostu improwizujesz mając przy tym trochę odwagi i pewności siebie

  • Odpowiedz