Wpis z mikrobloga

Nie mogę uwierzyć że są ludzie którzy wczoraj pisali o tym że Izraelowi nie tak łatwo będzie wykurzyć klapkarzy ze swojego terytorium. Ludzie #!$%@? o czym wy mówicie XDDD Inwazja lądowa w ciągu najbliższych dni. Wojska lądowe już gotowe i przegrupowane. Lotnictwo z marynarka #!$%@? tak miło że aż łezka się w oku kręci. A pozerzy z tagu wojna na wykopie myśleli że ludzie na motorynkach i paralotniach biegający bez ładu i składu strzelający do cywilów tak chaotycznie że mało siebie nie pozabijali od friendly fire . Zresztą o czym mu tu mówimy wystarczy obejrzeć pierwszy lepszy filmik po stronie humusu a tam jakieś chłopki z telefonami biegają w zonobijce i w dresach z second handu pomiędzy tymi "bojownikami" z ak47 i jedyne co potrafią to krzyczeć allah akbar i nagrywać relacje na Twitterka. Tak wygląda wielka bojowka palestynska? Przecież pastuchy z Afganistanu przy tych chlopaczkach wyglądaja jak świetnie zorganizowana armia a i tak zostali starci we frontalnej walce przez USA i musieli 20 lat siedzieć pod kamieniem. Proszę was bądźmy realistami.
#wojna #rosja #ukraina #izrael #palestyna #usa #iran #gaza
PABLO__ESCOBAR - Nie mogę uwierzyć że są ludzie którzy wczoraj pisali o tym że Izrael...

źródło: temp_file5296172384639352700

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • 0
@sabboko Dobra są #!$%@? ale równie dobrze mgoe napisać że Stany są #!$%@? i jak tylko jakiś faraonek z Egiptu chociażby odważy się wystrzelić rakiety w Izrael lub Izraelska armię to lotniskowiec "USS Joe Bideniak" poprzewraca im piramidy w Egipcie upss wtedy to by było nie za ciekawie czy warto oj chyba nie.
  • Odpowiedz
Nie mogę uwierzyć że są ludzie którzy wczoraj pisali o tym że Izraelowi nie tak łatwo będzie wykurzyć klapkarzy ze swojego terytorium. Ludzie #!$%@? o czym wy mówicie XDDD


@PABLO__ESCOBAR: masz rację, trzeba być naprawdę ignorantem historycznym żeby bredzić o tym że to żydowskie terytorium
  • Odpowiedz