Wpis z mikrobloga

@tomaszraczek: To w takim razie ona nie do konca trafnie dobrała słowa ;)

Mam pytanie, co sądzi Pan o filmie "Wyścig"? Zaskoczeniem jest żadna nominacja do Oscara? Dla mnie to była niespodzianka. Sama kreacja Bruhla jest godna uwagi, a sam film dla mnie zasługuje na nominację do najlepszego filmu.

@tomaszraczek:

"Każda kreacja w kategorii pierwszoplanowa rola męska zasługuje na Oscara. Dla mnie będzie to pojedynek Leonardo DiCaprio z Matthew McConaughey'em" - mówił Raczek.


Dla mnie Matthew McConaughey dopiero od roku 2011 gra na tyle żebym mógł stwierdzić, że to naprawdę dobry aktor. Role drugoplanowe w dramatach mu dobrze wyszły, nie wiem jak mu wyjdzie rola w Interstellar na który czekam, bo to jednak scifi. Po "Witaj w klubie/Dallas Buyers Club"
@tomaszraczek: Dziwi mnie Pana opinia o Wilku z Wallstreet. Dla mnie i moich znajomych ten film był obrzydliwy, niespójny, prawie wszystkie postaci były beznadziejnie stworzone (to chyba największa wada filmu), "dowcipy" żenujące,, psychologia uproszczona i spłycona. Ten film obrzydził mi historię z niezłym potencjałem, parę ciekawych scen go nie uratowało.

Za to DiCaprio wzniósł się na wyżyny aktorstwa, jednak szkoda by było, gdyby upragnionego Oskara dostał za tak zły film.
@lennyface: Obejrzyj sobie "True detective" (o ile jeszcze tego nie zrobiłeś), do tej pory nie wiedziałem, że McConaughey może tak grać, pamiętam go tylko z jakichś komedii romantycznych co kiedyś grał.