Gorące dyskusje ostatnie 12h

Skoro feministki mówią, że za taką samą wykonaną pracę dostają średnio mniej pieniędzy niż mężczyźni xD to dlaczego według nich pracodawcy chętniej niby zatrudniają mężczyzn? Przecież jak za daną robotę można dać komuś mniej to oczywiste, że lepiej byłoby zatrudnić tylko kobiety. ( ͡º ͜ʖ͡º) Coś tu się na kalkuluje. 乁(⫑ᴥ⫒)ㄏ

# feminizm # zapraszamdodyskusji

odpowiedzi (39)

Wiem, że na wykopie dostałbym więcej plusów, gdybym napisał, że poszedłem na dziwki (tu zwane divami xd), ale ja postanowiłem pójść na... kurs tańca. Sam, z ulicy (szczerze to pierw zapytałem koleżankę z prośbą o polecenie czegoś :)), mając zerowe umiejętności. Po co? Bo warto, przynajmniej mam taką nadzieję. Poczuć się pewniej, oswoić z kobietami, znać jakieś tam podstawowe kroki. Przyjemność ta do najtańszych nie należy, ale i tak wychodzi 5-10 razy taniej niż wspomniane wyżej panny lekkich obyczajów, a godność pozostaje nienaruszona :) Wczoraj była pierwsza lekcja - podeptane stopy, dużo niepowodzeń, problemy z wyczuciem innej osoby, było tragicznie xd ale za 5 miesięcy mam nadzieję, że będzie spoko :) Było kilka wolnych dziewczyn więcej, więc serio nie bójcie się, popytajcie koleżanki, które tańczą czy polecają jakieś szkoły i ruszajcie, nawet jak jesteście sami, może wam się uda kogoś poznać. Teraz jak debil powtarzam kroki w pokoju xd

pokaż spoiler Tak byłoby w normalnym świecie. Ale w moim świecie było tak (podobno pierwszy raz), że trafiłem na kurs gdzie były 4 pary i 4 facetów, więc chociaż nikogo nie podeptałem, ani nikt mnie :) Co z tego, że nauczę się kroków, jak nie będę wiedział jak prowadzić, czy trzymać partnerkę. Ale nie poddaję się, pójdę jeszcze kilka razy w tej szkole i najwyżej poszukam w innych. Dajcie kilka plusów, bo mam wrażenie, że nieważne jak bardzo będę starał się być lepszy, to zawsze dostanę obuchem w łeb xd

#taniec #wygryw #coolstory #takaprawda #gorzkiezale #feels
    pokaż całość

odpowiedzi (56)

Rozdajo kąputerowe pieniondze.

Do wygrania 0.005 BTC( na 21-01-2018 00:06 to ok. 64 dolary ~ 218pln)
    nagroda przed wydaniem zamieniona na litecoin/eth dla mniejszej opłaty transakcyjnej

Warunek - bez zielonek i bez osób szkalujących patostreamy (z wyjątkiem #tucznik) i obserwowanie mnie

Losowanie przez #mirkorandom
    Koniec 21-01-2018 23:59
    #rozdajo #bitcoin #kryptowaluty
    pokaż całość

odpowiedzi (29)