Wpis z mikrobloga

#hotelparadise Napisałem wcześniej tu, że Kornelia - zwana Grycanką - idąc na casting i do programu nie była singielką. Napisałem, że jest fizycznie atrakcyjna i na pewno nie ma problemu z samotnością. Łatwo przychodzi jej nawiązywanie znajomości i ma zapewne wianuszek adoratorów. Ale jest też - moim zdaniem - oszustką.

W HP7 lawiruje, zmienia pary, gdy Jacek spróbował się bardziej zbliżyć, odtrąciła go. Gdy Wojtek podszedł na RR do niej jak po swoje, wybrała smutasa Papryka. Dlaczego? Nie chciała być może wkurzyć partnera w Polsce. Nie chciała "romantycznej relacji" w programie, pomimo deklaracji na początku, że tego szuka. Czyli oszustwo.

Oszukała produkcję HP i widzów? Moim zdaniem widzów oszukała produkcja HP, tolerując jej zachowanie. Jest atrakcyjna dla kamery i trzymano ją w programie. Wojtek wiedząc, że ona nie szuka relacji, nie podszedł by do niej. To zniekształciło program, Po raz kolejny.

Moim zdaniem obserwujemy żałosny koniec formatu Hotel Paradise.

Czytających proszę o skupienie się na istocie treści tego posta, a nie na obfitych piersiach Kornelii. Jest seksowna ii jest atrakcyjna dla wielu mężczyzn, czego ona ma świadomość. Moim zdaniem jest też oszustką. Jedno drugiemu nie zaprzecza.
  • 24
  • Odpowiedz
@232Th: dla ciebie może atrakcyjna, dla innych niekoniecznie… a jej charakter tak ja oszpeca, ze wątpię w to grono adoratorów xD chyba, ze napalonych nastolatków, bo żaden normalny facet nie chciałby takiego debila ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@232Th: piszesz tak jakbyś ją znał i miał informacje o niej z pierwszej ręki. Conajmniej jakbyś był facetem, którego zostawiła by wejść do programu i jeszcze zazdrosny jesteś, że ktoś na jej cyce się gapi.
  • Odpowiedz
  • 0
@mykawz300: Nie napisałem, że dla mnie. Napisałem, że ona ma tego świadomość. Ale zauważmy, że istota mojego posta nie dotyczy obfitych piersi, tylko podejrzenia oszustwa.
  • Odpowiedz
ze napalonych nastolatków,


@mykawz300: raczej dla takich ,,nastalotków'' 60+ vat, takich wiesz betabankomatów kiedy taki co po 60 ma więcej z osła trochę lwa po niebieskiej pigułce
  • Odpowiedz
  • 0
@Rosalinea: Taki mój styl pisarski. Czy na wykop.pl wszystko musi być tylko czarne i białe? Pomiędzy są przecież odcienie szarości. Na początku sama mówiła, że wie itd i zapewne wielu się ona podoba. Stąd moje podejrzenia oszustwa, o co mam pretensje do producentów HP. O TYM PISAŁEM. A wszystkim przed oczami tylko te cyce dyndają.
  • Odpowiedz
@232Th: to co ona o sobie mówiła lub myśli, nie musi przekładać się na realia. Znam śliczne dziewczyny, które nie są świadome swojej urody i atrakcyjności, znam też szkarady, które uważają się za ósmy cud świata. To, że Grycolina może być obiektem westchnień dla wielu fetyszystów, to fakt, ale póki nie mamy pewności ani dowodów na to, że kogoś miała wchodząc do programu i udając singielkę to przecież tylko czyste dywagacje.
  • Odpowiedz
@lindafirynda: ja to rozumiem, fetysze też, ale dowodów na takie jej postępowanie i oszukiwanie jednak brak. Dla mnie to ona do programu polazła, żeby własne ego podnieść i efekty jojo (o których mówiła) wytłumaczyć przed samą sobą
  • Odpowiedz
  • 0
@Rosalinea: Dlatego zaznaczyłem "być może", "moim zadaniem". Wybranie Papryka zamiast nowego Wojtka czyni podejrzenie oszustwa bardziej prawdopodobnym.

W sezonie HP3 była taka jedna, zwana Patolą, co wręcz czekała na faceta. To było zbyt grube, aby mogło się udać. Ale przecież były opisywane tu przypadki - szczególnie uczestniczek - które rozstawały się czasowo z partnerem. Na czas HPx. Np. ta co rzuciła bańką w finale, Justyna z tego sezonu.
  • Odpowiedz
@232Th: ale wyobraź sobie, że sRoch lubi puszyste, cycate i większe od niego babsztyle i do tego Grycolinę będąca z nim w parze.
Już na samą myśl o takim układzie sił w hotelu, jakiekolwiek podejrzenie, że ona kogoś ma upada i rozbija się w drobny mak jak szyba samochodowa
  • Odpowiedz
@Rosalinea: zapomnialam uśmiech na końcu wpisu dodac:) Jak dla mnie, to ona poszła do tego programu tylko w jednym celu, zasięgi czyli siano, jak większość i jeszcze inna rzecz;) Podniesienie ego? Ego to trzeba najpierw mieć, żeby je podnieść:)
  • Odpowiedz
@232Th: Serio? To inaczej,¯\(ツ)/¯

Zarzucasz jej, że się ślizga i nie chce stworzyć z nikim pary bo kogoś ma poza hotelem, a ja uważam, że nie chce stworzyć z nikim pary bo jest zauroczona popierdo*onym sRochem i jej zdaniem nikt mu nie dorównuje. Na dodatek zniża się do takich zachowań, że gotowa była być z nim w parze tylko jako koło ratunkowe i poddać się gdyby Sok wróciła. No głupiej zakochać
  • Odpowiedz
@232Th: hola hola... Zarzucasz tu że nam cycki sens postu przysłaniają, tymczasem sam stwierdzasz jakoby fakt niezaprzeczalny, że jest ona seksowna, czym niejako sam podnosisz temat urody. Twierdzisz że jej atrakcyjność dowodzi że masz rację stawiający swoje tezy.
Po pierwsze - atrakcyjność to rzecz gustu. Niewiele jest osób na tym świecie i jeszcze mniej w historii HP, o których atrakcyjności można orzec w sposób niezaprzeczalny. Myślę że wynika to z faktu
  • Odpowiedz
@232Th coś w tym jest , faktycznie bo temat GryColiny to temat tabu , pytałam o nią i nie idzie uzyskać informacji , po drugie trzyma się tylko z Justynką która jest w związku i Srochem który jest srochem. Twarz ma ładna; figura może dla młodego chłopaka , za duża ale z wiekiem dużo mężczyzn lubi takie rubensowskie kształty, dla mnie ona wygląda seksownie , ale na tle niskich i drobnych dziewczyn
  • Odpowiedz
@Koliber123: też tak uważam, że były jakieś rozmowy pomiędzy nią a Srochem, żeby odpulić Wojtka, tylko nie zostało to pokazane w TV. Nawet sam lektor powiedział, że takich rozmów nie było, a to już wygląda podejrzanie.
  • Odpowiedz
@232Th: sprawa jest o wiele prostsza - ona nie widzi nikogo poza jedna osoba w hotelu i każdego odrzuca, bo pojawiła się iskierka nadziei po odpadnieciu Justyny na stworzenie pary z Rochem. Trochę iskierka przygasła, bo Roch jest średnio zainteresowany, ale odrzucenie Jacy odbyło się kiedy nadzieja jeszcze była, a odrzucenie Wojtka to chęć przypodobania się grupie, bo Wojtek nie był w fanklubie Rocha, a bardziej trzymał z mostowiakami.

A co
  • Odpowiedz
@232Th: a czy w mojej odpowiedzi jest coś o piersiach? Chyba nie… nie ona pierwsza i nie ostatnia, choć wątpię by tak było, bo szczochowi wchodzi w dupe bez wazeliny i jedno jego słowo, a zrobiłaby wszystko żeby wskoczyć mu do łóżka. Gorszy szczoch z bratem w produkcji. A ty tak podkreślasz jej „urodę”, ze podejrzewam cię o jakas chora fascynacje jej osoba ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz