Wpis z mikrobloga

Wyborca PiSu nawet się o tym nie dowie. A nawet jeśli to zupełnie to zingoruje, lub wymyśli jakąś swoją narrację do tego zdarzenia. Oni są jak płyty żelbetowe u mnie w bloku, nic ich nie ruszy.


@L3stat: pierwsze pół dnia newsem dnia było, że dziennikarz onetu ocenił, że "Tusk przegrał sam z sobą" w debacie, teraz jest, że nominują nowych dowódców czyli sukces. Pozdrawiam.
  • Odpowiedz
  • 0
@Yahoo_ To było do przewidzenia. W gorących jest news o tym, że Kaczyński rozwalił jakiś wieniec i wytrącił komuś telefon z dłoni, a to wszystko z narracją, że to złe posunięcie przed samymi wyborami, że Kaczyński traci na wizerunku. A ja myślę, że osoby które głosują na jego partię odbiorą to zachowanie jako godne pochwały i tylko przekonają się jakim to on jest wspaniałym człowiekiem broniącym Polski.
  • Odpowiedz
@deziom: Strategiczne posunięcie to jest wtedy, gdy PiS jednak szykuje coś po wyborach typu stan wojenny, a jeśli nie to na czas wyborów jesteśmy aktualnie bezbronnym krajem.
  • Odpowiedz
W armii amerykańskiej, która liczy 1,4 mln żołnierzy, generałów jest tylko... 40!


@woj_an: Chcesz powiedzieć, że w armii USA jest 815915283247897734345611269596115894272000000000 generałów? Ja wiem, że armia amerykańska to potęga, ale tyle to nie ma nawet ziarenek piasku na ziemi.
  • Odpowiedz
@deziom: myślisz że to coś zmieni? Kto ma zagłosować na PiS i tak to zrobi, liczysz na to że niezdecydowani na nich nie zagłosują? I tak pewnie by nie zagłosowali..
  • Odpowiedz
@deziom: dwóch marginalizowanych od pol roku generałów z pomijanego w zarządzeniach sztabu, nad czyjego głową załatwiano sprawy. Nikt tego nawet nie zauważył :D
  • Odpowiedz