Wpis z mikrobloga

@Enrico-Pallazzo: Tez mi wskoczyło już na piątek ;/ ale już mam tak :D

Ostatnia aktualizacja wczoraj wieczór jeszcze w przeładowni w Holandii, ale widziałem że niektórzy już mają info że jest w Poznaniu ich przesyłka.
sayanek - @Enrico-Pallazzo: Tez mi wskoczyło już na piątek ;/   ale już mam tak :D 

...

źródło: 54321

Pobierz
  • Odpowiedz
@sayanek U mnie jest już w Lublinie. Jakieś 50min drogi samochodem ode mnie. Także powinno być dzisiaj najpóźniej jutro.
Co ciekawe dzisiaj rano na stronie ups miałem informację, że dostawa będzie jutro pomiędzy 9 rano a 14. Teraz patrzę i zmienili to i widnieje teraz info, że "The delivery date will be provided as soon as possible.". Na stronie mety mam informację, że 13 w piątek chociaż znowu dzisiaj rano było przewidziane
ReevoX - @sayanek U mnie jest już w Lublinie. Jakieś 50min drogi samochodem ode mnie....

źródło: obraz_2023-10-10_131625336

Pobierz
  • Odpowiedz
@Enrico-Pallazzo u mnie to samo, coś czuję że nawet jak do tego czasu dojedzie to polski to w piątek kurierka się
zesra i zostanie w weekend oglądać na YT jak inni sobie grają ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Khorne_: No widzisz, ja zamawiałem 27.09 przed 20:00 a nadal bez zmian. #!$%@? mnie takie podejście firm powinny wysyłać towar zgodnie z kolejnością zamówień a nie losowo.
  • Odpowiedz