Wpis z mikrobloga

@kx_keytinho: Można zacząć od tego że gadanie o niskich i prostych podatkach to zasłona dymna pod wprowadzenie ich konserwatywnych i zamordystycznych pomysłów. Sami sobie zaprzeczają chociażby w mówieniu czy chcą zlikwidować ZUS czy nie. Dużo uwagi poświęcają podatkowi od spadku gdy w przypadku najbliższej rodziny de facto nie istnieje. Mentzen u Stanowskiego wprost mówił że z podatkami "nie poszaleją" bo regulacje unijne. Co brzmi jak świetna narracja o wyjściu z UE.
@kx_keytinho: Najlepiej pokazać narodowców i ich poglądy, prorosyjskość liderów, Polexit, maile dworczyka, program PO i TD, czarodziejów na listach i komucha sranasiuka wychwalającego PRL xD
Wbrew pozorom większość Konfederatów do tej pory głosowała na Konfę z powodów gospodarczych i tego że są energiczni i świeży. W badaniach wychodzi że jakaś część jest albo była z wykształceniem, około połowa popierała Czosnka i ogólnie miała w dupie ideologie takie i owakie a głosowała
Skorvez957 - @kx_keytinho: Najlepiej pokazać narodowców i ich poglądy, prorosyjskość ...
@kx_keytinho: Odrzuca ale bardziej odrzucają mnie wszystkie inne partie, zagłosowałbym na coś innego jakby przedstawił ktoś dobre argumenty na inną partie ale każdy tylko umie pokazywać czem konfederacja jest zła a nie odwrotnie kto inny jest warty głosu i sensownie przekonać mnie.
Jako, że podejrzewam, że większość wykopków to faceci 16-49 lat to mamy wśród naszych znajomych mnóstwo osób popierających konfederację.


@kx_keytinho: no chyba cie #!$%@?ło :)
czyli uważasz, że nie masz? zrób ankietę na swoim fb haha


@kx_keytinho: to, że sa na fb nie znaczy ze utrzymuje z nimi kontakt. Mam tam ludzi z studiow ktorych nie widziałem 15 lat