Wpis z mikrobloga

W najbliższych wyborach zamierzam głosować na konfederację - Mnie przekonują proste i niskie podatki oraz zabranie socjalu. Każdy powinien pracować na siebie i swoją przyszłość, a nie na nierobów, którzy tylko wołają dej, dej.

Do tego jako jedyni widzą problem kulturowy i sekularyzację społeczeństwa, a co za tym idzie degradację i degenerację. Potrzebujemy polityki migracyjnej, żeby nam się nie zrobił wielokulturowy bantustan.

Potrzebujemy planu na energetykę, mamy mnóstwo problemów, a banda wiecznie rządzących sprowadza dialog na jakieś pierdoły. Mieli 30 lat i pędzimy w przepaść, potrzebujemy nowych twarzy, ludzi którzy widzą problemy cywilizacyjne i mają jakieś obeznanie w nowych technologiach. Trzeba świeżej krwi, żeby świat nam nie odjechał. Stare dziady muszą odejść.

#wybory #konfederacja #bekazpisu #lewackalogika #lewactwoexaplained #polityka
  • 19
  • Odpowiedz
@Viado: w sumie to z doswiadczenia ci powiem że lewaków nie obchodzi co się przekonało bo w przekonywanie to oni umieja, to kwestia tego co ty akceptujesz jako bagaż w zestawie z tym co cię przekonało, a to już mega bagno.
  • Odpowiedz
  • 168
- Czy na pewno Niedzielę bez handlu, całkowity zakaz aborcji, robienie spisu homoseksualistów, tępienie żydów, wyjście z EU i zbliżenie się do Rosji pomoże obniżyć podatki?

- Podatki?

MEMOWANE
  • Odpowiedz
Potrzebujemy planu na energetykę

mają jakieś obeznanie w nowych technologiach

nowych twarzy

świeżej krwi


@Viado: Nie ta partia mordo

Dodatkowo już wiadomo, że socjalu nie zabiorą, a o obniżeniu podatków przy obecnym poziomie zadłużenia możesz pomarzyć.
przekliniak - > Potrzebujemy planu na energetykę
 mają jakieś obeznanie w nowych tech...

źródło: paliwa-kopalne

Pobierz
  • Odpowiedz
Czy na pewno Niedzielę bez handlu, całkowity zakaz aborcji, robienie spisu homoseksualistów, tępienie żydów, wyjście z EU i zbliżenie się do Rosji pomoże obniżyć podatki?


@Njal: brzmisz jak typowy wyborca Tuska i lewicy
  • Odpowiedz
Każdy powinien pracować na siebie


@Viado: no i jak tam te twoje 5tys zł na rękę miesięcznie? długo jeszcze na te mieszkano będziesz zbierał? czy perspektywa wynajmu do końca życia? xd
serio odłożenie 20tys zajmuje ci 5 lat? ja bym się powiesił w takiej sytuacji
  • Odpowiedz
@Viado odniosę się tylko do "widzą problem sekularyzacji społeczeństwa" - serio? Problemem wymagającym rozwiązania przez rząd jest sekularyzacja społeczeństwa? (ʘʘ) A przepraszam w jakim celu i w jaki sposób? Katotaliban? Katoszariat? Obowiązkowa msza, matura z religii, dziesięcina, więcej przywilejów dla nietykalnego, wyjętego spod jurysdykcji świeckiej kleru? Wincej polskich pieniędzy i polskich ziem na to watykańskie raczysko toczące nasz kraj? No fajnie, fajnie... Przekonałeś mnie. Tak chcę żyć. Tylko
  • Odpowiedz
@Viado: Pracować na siebie to mogłeś na dzikim zachodzie gdzie każdy sobie rzepkę skrobał. Dzisiaj cywilizacja jest jednak trochę bardziej rozwinięta i zdaje sobie sprawę, że ludzie niezadowoleni ze swojej sytuacji życiowej popadają w używki, bezdomność a to przekłada się na przestępczość i zadymy.
  • Odpowiedz
@Viado: jakbyś zauważył, że pis zaczął panicznie reagować na sondaże jak pokazały, że pis + konfederacja mają mniej miejsc niż opozycja xD to by Ci się odechciało głosować, ale co ja tam wiem xD Zresztą dzisiaj morawiecki powiedział czy to oddany głos na lewice czy trzecią droge to jest głos oddany na tuska xD nic nie wspomniał o konfederacji :)
  • Odpowiedz
@krumkichot: no to uwierz mi, że oglądałem wczoraj pół dnia tvp info i tvn24 i wiem kto panikuje i wiem na którym programie 90%+ czasu antenowego to ciśnięcie po po i pokazywanie parti rządzącej na różnych wiecach xD oni już wiedzą i próbują to ratować jak się da. Nawet sam prezes powiedział, że rządy 11 parti to będzie katastrofa dla Polski
  • Odpowiedz