Wpis z mikrobloga

mirasy, zamieszkałem w nowym miejscu i wziąłem się za podłączenie internetu i lokalny dostawca był dzisiaj sprawdzić możliwość i światłowód bede mógł podłączyć za ok 3 miesiące a do tego czasu proponuje mi "bardzo nowoczesny internet radiowy" i gwarantuje mi predkosc 600mb/s (xD) powiedzcie mi prosze czy jest w ogole mozliwe jakąś nowoczesną radiówką osiągnąć chociażby te 100mbs??

#internet #komputery #technologia #pcmaaterrace #informatyka
  • 7
  • Odpowiedz
@cleveland: upewnij się że ten światłowód będzie albo podpisz z nimi umowę na te 3 miesiące z przejściem na światłowód, bo cię w wała zrobią mi tak obiecywali parę lat temu jak podpiszę nową umowę to max na rok u bo potem będą ciągnąć światłowód
  • Odpowiedz
  • 0
@Gabaryt tzn. wiesz ja tam mam generalnie gdzieś czy bede miał internet światłowodoy, radiowy czy satelitarny jeśli będzie wyciągał te 600mbs to może być naeet węglowy tylko czy technicznie radiówka jest w stanie uzyskać taką przepustowość
  • Odpowiedz
600mb/s (xD)


@cleveland: nie xdkuj to bez problemu się da.
.no dobra trochę możesz po xdkowac, bo sprzęt mogący przepchać taki transfer kosztuje tyle, że przez 10 lat dostawca nie zarobi, no chyba że zażyczył z 1000mc za takie łącze
  • Odpowiedz