Wpis z mikrobloga

Pytanie z czapki, może ktoś podpowie... Od 8 lat mieszkam za granicą, zbliżają się wybory i poza tym, że na pewno nie na PIS to na kogo niby miałbym zagłosować? Raczej nie śledzę polityki, wiem mniej więcej co się dzieje w kwesti gównoburz wszelakich, ale szczerze mówiąc skłaniam się raczej, żęby w ogóle nie iść. Z drugiej strony wiem jak ważny jest każdy głos, a nie chcę mieć na utrzymaniu rodziców jak ich 17-ta czy 19-ta emerytura starczy niedługo na chipsy i małą colę. Pytam serio, jest ktokolwiek względnie rozsądny?
  • 11
  • Odpowiedz
  • 0
@hekktik: nie pytam jak debil w necie innych debili... raczej pytanie kierowałem do tych kilku tutaj co to potrafią prowadzić jakąś względnie rozsądną dyskusję, ale dzięki za opinię.
  • Odpowiedz
@pilot1123: kurła, co wy macie za zboczenia że łączycie PiS i konfederacja ciągle w jedno? Oni są tak samo przeciw PiS jak #!$%@? wszystkie te hołownie czy tyski. Serio, chcecie wywalić PiS, a traktujecie inne partie opozycyjne jak gówno. Wam chyba nie chodzi o zmianę, a o zmianę karakana przy korycie na innego karakana
  • Odpowiedz
@komakow: nie widzisz jak wiele łączy PiS i Konfederację? Zwłaszcza jak popatrzysz na pisowe przystawki jak ziobryści. Poza tym dla wielu ludzi Konfederacja jest jeszcze gorsza niż PiS, a wielu z jej kandydatów ma dziwne sympatie w "sąsiednich reżimach autorytarnych".
  • Odpowiedz
@pilot1123: widzę zdecydowanie więcej podobieństw między PO i pisem niż między pisem i konfa. Chyba że ktoś patrzy na partie jedynie przez pryzmat aborcji i gejów to spoko, ale tskie podejście zrobi z nas druga Hiszpanie, a ja chce żyć przede wszystkim w kraju bogatym, a nie hehe inkluzywnym i tolerancyjnym z którego młodzi nie wiedzieć czemu uciekają na potęgę.

Ale to kwestia priorytetów, co kto lubi
  • Odpowiedz