Wpis z mikrobloga

@bigos555

Dlatego największe gwiazdeczki Hollywood dawały przez lata dupy staremu żydowskiemu oblechowi. Z pewnoscią chodziło o pocieranie fałdów skóry dla osiągnięcia przyjemności.

Jemu naturalnie też tylko o to chodziło że tak sprzedawał wpływy.

Jesteś infantylny do granic możliwości.
  • Odpowiedz
@AnonimoweLwiatko: @Invisiblinio @Invisiblinio
Ale pieprzenie xDDD
Moja obecna partnerka była dziewicą w podobnym wieku (bo była wybredna, w skrócie), gdy się poznaliśmy. Pomijając aspekt, że fajnie być pierwszym to ze wszystkich moich kobiet jest najbardziej otwarta w łóżku i mam z nią najlepszy seks, który sama często inicjuje (a miałem na koncie "wyzwolone" panny co każdego roku zaliczały kilkudziesięciu).
Wiadomo, że dziewictwo może kojarzyć się z przegrywem, ale naprawdę jest sporo
  • Odpowiedz
@Mia900 Liczy się głównie wygląd, nie interesuje mnie czy dziewczyna ma własne mieszkanie. Wzrost przeciętny. Dziewica i szczupła budowa ciała na plus(choć nietypowe z tym dziewictwem). Bez pokazania twarzy ciężko powiedzieć, jest sporo szczupłych, niezbyt ładnych dziewczyn.
  • Odpowiedz
@Mia900 te rzeczy które wymieniłas nie mają za bardzo znaczenia, poza stabilna pracą. Najważniejsze jest to jaka dokładnie jesteś, a dokładniej czy nie jesteś #!$%@?.
  • Odpowiedz
Czy według was jestem dobrą partią na rynku matrymonialnym?

- różowy, 27 lvl

- dziewica

- szczupła budowa ciała, wzrost 166 cm

- własne mieszkanie (nie na kredyt)

- stabilna praca


@Mia900: Zależy od stabilności emocjonalnej i wyglądu. Podeslij foto na pw ;-)
  • Odpowiedz
Dlatego


@albo_wutka_albo_buk: Dlatego rzesze mężczyzn dokonują brutalnych gwałtów i czynów pedofilnych. To jakie intencje i wartości nadasz temu pocieraniu, zależy tylko od ciebie. Nie istnieje żaden boski paradygmat o anielskim uwznioślaniu mężczyzn seksem i plugawieniu nim kobiet. Wartość nadajesz sobie sam, nie rób chocholego tańca, bo się #!$%@?.

Jesteś infantylny


@albo_wutka_albo_buk: Nie rozumiesz słów których używasz dzieciaku. Przyklejanie naiwnego stereotypu i próba budowania na nim poczucia wartości jest właśnie dziecięcą
  • Odpowiedz
Bycie dziewicą może oznaczać, że masz niskie libido/coś jest z Tobą nie tak (nie mówię, że tak jest, możesz się zaspokajać na wlasną rękę i mieć wysoki standard/silną wiarę np. w seks tylko poślubie, są też takie osoby, jedną poznałem i podziękowałem jej za znajomość).


@AnonimoweLwiatko: wiare silniejsza niz libido... a jak nie wiare to lęk. Trzecia opcja jest brak libido. Tutaj nie ma specjalnej filozofii, ze ktos bardzo chcial i
  • Odpowiedz
@AnonimoweLwiatko: @Invisiblinio @Invisiblinio

Ale pieprzenie xDDD

Moja obecna partnerka była dziewicą w podobnym wieku (bo była wybredna, w skrócie), gdy się poznaliśmy. Pomijając aspekt, że fajnie być pierwszym to ze wszystkich moich kobiet jest najbardziej otwarta w łóżku i mam z nią najlepszy seks, który sama często inicjuje (a miałem na koncie "wyzwolone" panny co każdego roku zaliczały kilkudziesięciu).

Wiadomo, że dziewictwo może kojarzyć się z przegrywem, ale naprawdę jest sporo
  • Odpowiedz