Wpis z mikrobloga

Obejrzałem wywiad Mentzena u Kraśko.

Mentzen poniósł masakryczną porażkę, to jest kilka punktów procentowych w dół po tym wywiadzie. Mocne pytania od dziennikarza momentalnie wyprowadziły go z równowagi. Bardzo szybko pokazał swoją prawdziwą twarz, był bardzo agresywny, atakujący, wredny, mściwy, stosował whataboutism ("a bo Giertych", "a bo Tusk"), wierzgał nóżkami, machał rękami, atakował dziennikarza, atakował telewizję i udawał że poglądy osób z listy nie są poglądami partii.

Psycha sitting, wie że to koniec konfederacji bo po wyborach partia rozpadnie się na część pro-pisowską i resztkową więc zarazem oddadzą kilka punktów procentowych pisowi a pozostała część wraca pod próg. Bał się wziąć udział w debacie i woleli wystawić Bosaczka z kartką niż Memcena. Jego marzenia o byciu liderem partii która ma głos dawno legły w gruzach kiedy prawdziwa twarz konfederacji wypełzła na listach.

Podsumowując: wywiad dno, z jednej strony atakujący prowadzący ale z drugiej strony absolutna porażka Mentzena który nie dość że nie potrafił odnaleźć się trudnej sytuacji to jeszcze zrobił najgorsze co mógł.

#bekazprawakow #bekazpisu #bekazkonfederacji #wybory #konfederacja #polityka
  • 43
Na pytanie o poglądy ludzi na listach mógł chociaż postarać się powiedzieć "Tak proszę pana, nasze listy składają się z patriotów, osób które kochają Polskę i chcą dla niej lepszego jutra. Zgadzam się że niektóre osoby mają nieco specyficzny światopogląd, ale proszę spojrzeć na nasz program który stawia nasz kraj i jego dobro na pierwszym miejscu. Jesteśmy partią dialogu która nikogo nie wyklucza, każdy ma prawo do swoich poglądów i każdy ma
@pomidorowymichal1 xD wbijasz na stacje gdzie obrażają ci brata. Przepytuje ciebie cwel który całe życie jeździł nielegalnie bez prawka i jak wyszło to powiedział ze mu smutno. Nie przeszkadzało mu to kazać 2 lata codziennie ci sie zaszczepić. A ty zdziwiony ze mentzen sie #!$%@? xD ta partia nigdy nie bedzie obliczona na lizanie dupy odbiorców i ty tego nie możesz zrozumieć bo myślisz ze klientem jesteś. Partia która nie rozdaje i
@Griffith: Już pomijając treść wpisu OPa, to czemu ktoś ma płakać? Lewica wejdzie do Sejmu, TD tak samo (nie ma bata że się nie uda). KO zgarnie stabilne ponad trzydzieści pare procent. Czemu ktoś ma płakać o Konfederację w takim układzie która z tymi swoimi 8-10% wejdzie do Sejmu? Jedyny płacz może być jak PiS miałby samodzielną większość ale na to opcji nie ma. Bo nikt się nie łudzi że TD,
@pomidorowymichal1: Gdzie ja Ci zabraniam wyrażać swoje poglądy? Napisałeś, że odbiorcy oraz fanatycy mogą oceniać przecież. Ja tylko spytałem kim jesteś by decydować o tym, kto do jakiej grupy należy.

Uważam że konfederacja (jej członkowie) jest ogromnym, wielowymiarowym zagrożeniem dla Polski

Okej, możesz tak uważać. Ja uważam inaczej i tyle.