Wpis z mikrobloga

Jestem zadowolony. W 2017 roku kupiłem działkę (prawie 2ha). Nad brzegiem jeziora, przy polu golfowym. Chciałem zbudować osiedle. Pochwaliłem się na wykopie, że stałem się deweloperem :) JA normalny IT. Zainwestowałem DUŻO pieniędzy, jeszcze więcej czasu. I....... ch.j. Główny inwestor się wycofał. Różowa poznała innego pana i się rozwiodła (z hukiem). Ciągle coś.
Ale postanowiłem, że będę to ciągnął. I wiecie co? Właśnie kończymy pierwszy dom. 2,6 miliona :) Żadnego oszczędzania. Najlepsze materiały. I jest. Oak Gardens. Teraz już mnie nic nie zatrzyma :)
niebieskosc - Jestem zadowolony. W 2017 roku kupiłem działkę (prawie 2ha). Nad brzegi...

źródło: fd6b0875-aaa1-4be2-9b70-059cbd55a221

Pobierz
  • 85
  • Odpowiedz
  • 0
Wszyscy się skupili na cenie. To jeszcze raz. Inwestor podjął decyzje o wybudowaniu "kurnika", "domu gospodarczego", "brzydactwa" i jakie tam chcecie epitety. To nie ma znaczenia.
Znaczenie ma to, że na tym zadupiu jakim jest Choszczno. Powstał budynek, który jest na sprzedaż za 2,6 miliona. Nie na Wilanowie, nie w Zakopanem i nie w Krakowie. To dla mnie osobiście bardzo ważne.
Ja wiem, że część z Was nie ma pojęcia o historii.
  • Odpowiedz