Wpis z mikrobloga

Jeszcze nigdy nie widziałem takiej mobilizacji ludzi przeciw PiS. Coś niesamowitego
Ktoś kto nigdy nie chodził na wybory teraz idzie
Bo drożyzna inflacja nie ma kasy i ma dość już
#bekazpisu #polityka
  • 36
  • Odpowiedz
@rkadjar ja specjalnie wyjazd na wczasy opóźniłem by zagłosować ( ͡º ͜ʖ͡º) u nas w rodzinie wszyscy na totalną opozycję. Jedynie Mama Konfa, ale ona zawsze była fanem teorii spiskowych, Nibiru, kosmitów, starożytnych piramid, płaskiej ziemi, szurskich covidowych teorii o depopulacji ludności i takich tam więc idealna partia dla niej ()
  • Odpowiedz
@rkadjar: Wygra Tusk i będziecie kurra płakać za kilka lat, wtedy wyciągnę ten komentarz każdemu narzekajacemu, że jego dzieci boją się Mohameda i jesteśmy sterowani z Brukseli.
  • Odpowiedz
Jeszcze nigdy nie widziałem takiej mobilizacji ludzi przeciw PiS. Coś niesamowitego


@rkadjar: Zasmucę cię - żyjemy sobie w antypisowskiej bańce, tak samo jak ludzie w dużych miastach. Tymczasem ludzie z wiosek na ścianie wschodniej nie wyobrażają sobie głosowania na kogoś innego niż PiS
  • Odpowiedz
@WypadlemZKajaka: nie chce mi sie pisac #!$%@? tego typu ze pamietam jak wykop byl za korwinem
ale
to nie sztuka pozbierac z internetu babcie kasie zeby walily tu posty, pewnie 3/4 kodowcow ma tu konto, gdzie moga to spamuja tuskiem

lepiej juz bylo, 2 wojny z lewa i prawa, niemcy caly czas ladujace w polske, inflacja na swiecie... no po prostu ludzi okradli

za tuska bedzie duzo lepiej XD

nie no
  • Odpowiedz
to miłego z uchodźcami


@okcydencik: To już nie działa. Powtórka z 2015 nie przejdzie, odgrzewane kotlety. Tylko tyle ma PiS do zaoferowania. Zwłaszcza, że PiS zrobił z Polski multikulti i nasprowadzał tu setki tysięcy obcych nam kulturowo migrantów.
  • Odpowiedz