Wpis z mikrobloga

Gotowi na kilkudziesięciu posłów? Bo ja nie mogę się doczekać ( ͡ ͜ʖ ͡)
I z tą pozytywną myślą zostawiam was na czas ciszy. A w niedzielę polecam wszystkim spacer do swojej komisji wyborczej i oddanie głosu na jedyną partię, która kontestowała obecny układ, informowała o niecnych zakusach popisu, a w czasach covidiańskiego amoku walnie przyczyniła się do obrony naszych wolności.
Ten głos sprzeciwu będzie potrzebny szczególnie teraz, kiedy walczy się z wartościami, które budowały Europę. Będzie konieczny, ponieważ obecne międzynarodowe procesy polityczne nie mogą pozostać bez zdrowej reakcji społeczeństw państw zachodu, które muszą wreszcie znaleźć w sobie na tyle odwagi, by powstrzymać tę samozagładę, jaką na siebie ściągamy. Pamiętajcie, że gdybyśmy byli bez szans, nasi wrogowie nie musieliby stosować propagandy.
Życzę odwagi i asertywności. Niech żyje nasza ukochana Ojczyzna!

#konfederacja #4konserwy #wybory #polska #bekazlewactwa
4lord - Gotowi na kilkudziesięciu posłów? Bo ja nie mogę się doczekać (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
I ...

źródło: 121005999_182848516732807_8200747431473038754_o

Pobierz
  • 11
  • 52
Ale będzie z was okrutna beka, jesteście najbardziej skompromitowaną organizacją polityczną w tym kraju a nawet nie rządziliście i mieliście max. 11 posłów - teraz tag #bekazkonfederacji będzie silny jak nigdy, jak dobrze pójdzie będziemy się bili o uwagę z #famemma

Natomiast osoba które na to głosuje po prostu współczuję, nie wiem czy zabrakło wam w życiu ojca czy jesteście zmanipulowani wręcz religijnie ale to jest bardzo smutne...
  • 27
@Njal: A używajcie sobie. Bo tylko tyle możecie i potraficie, wyśmiewać posiłkując się niezbyt wyszukanymi besztami i łechtając przy tym niezbyt wysublimowane poczucie humoru.
Może wśród nowych posłów pojawi się kolejny fan spania w czasie obrad? Ah już widzę ile będzie o tym wpisów w gorących. Mam nadzieję, że beka będzie jak największa.