Wpis z mikrobloga

#konfederacja #polityka
Głosowałem na Konfederację w 2019, zagłosuję i teraz. Przez te 4 lata udowodnili mi, że to była słuszna decyzja. Walczyli o moją wolność w czasie pandemii, gdy chciano mi ją odebrać. Gdy czułem się dyskryminowany przez wielu polityków innych partii tylko dlatego, że nie zdecydowałem się przyjąć do organizmu eksperymentalnego preparatu, tylko oni stawali w mojej obronie. Sprzeciwiali się rozdawaniu pieniędzy podatników i nachodźcom, tak jak obiecali. Uszanowali wolność wszystkich, nawet tych nienarodzonych, bo każdy ma prawo do życia! Interes Polski zawsze był dla nich najważniejszy, nawet gdy ze wszystkich stron oczekiwano od nich, żeby postawili inny kraj ponad nasz, a tylko dlatego, że tego nie zrobili, próbowano przypiąć im łatkę rosyjskich agentów, mimo że od początku potępili atak Rosji na Ukrainę. Są atakowani ze wszystkich stron, co tylko udowadnia, że są prawdziwą antysystemową partią i jedyną alternatywą dla tego układu, który przez tyle lat rządzi Polską. Pamiętam jak 4 lata temu sondaże do samego końca nie dawały im szans na wejście do sejmu, jednak udało im się zdobyć prawie 7%. Idźcie 15 zagłosować na Konfederację i bądźcie z tego dumni, bez względu na to ile szczekaczy będzie ujadać.
QuisUtDeus - #konfederacja #polityka
Głosowałem na Konfederację w 2019, zagłosuję i t...

źródło: Konfederacja

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
czy w czym problem?


@wiesiu2: @1nfinity: problem w tym że nie szanują mojej wolności co do wyrażania uczuć odnośnie innych religii. Konfederaci mogą obrażać Latającego Potwora Spaghetti ale ja nie mogę obrażać ich Boga. Co więcej, chcą abym był zniewolony ich wiarą i wedle tej wiary osądzany. Członkowie tej partii nie szanują możliwości wyrażania poglądów zgodnych z prawem i co więcej - epatują nagością, pokazują przyrodzenie wśród zwykłych ludzi jak
  • Odpowiedz
@Futyporyt27: @Sztywnesutkiszatana Po pierwsze, nikt wam tego nie da za friko na życzenie czy tak czy tak (przypomnę że Nowa Nadzieja głównie popiera utrzymanie kompromisu aborcyjnego), po drugie przy tych wyborach mam priorytety: wolę to uczynić za granicą gdzie już "mają wprawę" i nie żreć gruzu, móc posiadać auto spalinowe i gotówkę

@aarahon

epatują nagością, pokazują przyrodzenie wśród zwykłych ludzi jak na jakiejś paradzie LGBT


Widzę piątek wjechał na pełnej xd
  • Odpowiedz
wolę to uczynić za granicą gdzie już "mają wprawę"

Co jeśli komplikacje pojawią się dopiero w trakcie chcianej ciąży i szpital będzie zwlekał z usunięciem, czekając aż płód sam obumrze ryzykując sepsę (i potencjalną śmierć matki)?
Nadal będą podatki ważniejsze?
  • Odpowiedz
komplikacje pojawią się dopiero w trakcie chcianej ciąży i szpital będzie zwlekał z usunięciem


@Sztywnesutkiszatana: no ale przy komplikacjach w grę wchodzi właśnie ten kompromis? no chyba że się mylę

@Futyporyt27 sam mam pogląd bardziej w stronę pro- niż anty- (nie tak pro jak Shostak z Lewicy, która postuluje za aborcją do 9msc wtf), ale w te wybory uznałem że nie można mieć wszystkiego. Po traktowaniu ludzi podczas covida, rozkręcania inflacji
  • Odpowiedz
  • 33
a co, potrzebujesz wykonać 10. aborcję czy w czym problem?


@1nfinity: Bardzo wolnościowo głosowali nad ustawą zakazującą zgromadzeń publicznych, jeśli celem zgromadzenia miało by być mówienie o postulatach ruchu LGBT. 7 głosów za projektem (przeciw odrzuceniu go), 3 przeciw projektowi (z czego 2 z tych 3 posłów odeszło potem z partii) i 1 się wstrzymał. Odebranie konstytucyjnego prawa do zgromadzeń jest przecież takie wolnościowe.

R187 - >a co, potrzebujesz wykonać 10. aborcję czy w czym problem?

@1nfinity: Bardzo...

źródło: 8b9dd5d050f402be7d2dab444ee0457c200de7816510954552458e897e7114e1

Pobierz
  • Odpowiedz
Widzę piątek wjechał na pełnej xd


@1nfinity: napisałem o prawdziwym wydarzeniu. Nie wiem kiedy to robili.
https://wiadomosci.radiozet.pl/polska/Janusz-Korwin-Mikke-wszedl-do-sklepu-w-Otwocku-w-samej-bieliznie.-Polityk-sie-tlumaczy
https://www.donald.pl/artykuly/zVvxMRwx/dobromir-sosnierz-zrobil-demonstracje-z-mala-iloscia-ubran-i-duza-iloscia-cringu

A ten farmazon to skąd?


@1nfinity: z wywiadu z Mentzenem.
https://aszdziennik.pl/133567,mentzen-wolnosc-slowa-1-takze-mentzen-chyba-ze-ktos-obraza-religie
Oczywiście, wspomniany wyżej nagusek zrobił z kolegami konferencję odnośnie tego że są przeciwko tej ustawie ale wciąż - liderzy tej partii mówią inaczej. https://www.youtube.com/watch?v=ZFQAkCHA0_0

Tak było xdd


@1nfinity: to też z wypowiedzi Mentzena.

P.S. Dlaczego projekt powołujący sędziów pokoju jest
  • Odpowiedz
móc posiadać auto spalinowe


@1nfinity:
Dobra i jak to zapewni konfederacja? Tak z ciekawości i bez złośliwości pytam.
Bo lokalnego prawa tak nie uchwalimy(bo to strzał w kolano dla każdej partii rządzącej), to będą ustalenia większych graczy z producentami, ultra wysokie cła, lub zakaz importu do UE.
  • Odpowiedz
@QuisUtDeus: konfederacja to zbieranina losowych osób, które jedyne czego chcą to odstać się do sejmu, bo w życiu prywatnym ledwo sobie radzą, patrz: Krzysztof Bosak. Mogą sobie gadać o wolności, niskich podatkach i #!$%@? ale za tym nie stoją żadne liczby. Jak tam projekt na GitHub zmalau/ urus?
  • Odpowiedz
no ale przy komplikacjach w grę wchodzi właśnie ten kompromis?


@1nfinity: wchodziłby gdyby istniał, a na razie go nie ma i jest bardzo mała szansa do przekonania większości w sejmie za jego przywróceniem. Wahadło nastrojów się już rozbujało, kolejny kompromis, o ile do niego dojdzie, będzie powstawał przez wiele lat. Poczytaj historię poprzedniego.
  • Odpowiedz