Wpis z mikrobloga

@Panicz888: to nie logistyka, tylko ograniczenie strat, sprzedaż poniżej kosztów to strata. Ludzie w ostatnich tygodniach nie zaczęli #!$%@? samochodami więcej niż zazwyczaj, nie ma kolejek na stacjach jak przy straszeniu podczas wojny na Ukrainie. Po prostu lepiej ograniczyć w ten sposób sprzedaż żeby tyle nie stracić.
  • Odpowiedz
@mecenassrenas: harmonogram przewiduje średnie zużycie w danym okresie. W wyjątkowych przypadkach zamawia się paliwo wcześniej. Logistyka nie wyrabia gdy małpy w całym kraju wykupuja na zapas. Brakuje cystern i kierowców. Nie paliwa.
  • Odpowiedz
@mecenassrenas: żeby ukrocic spekulacje trzeba by wprowadzić ograniczenia w sprzedaży. Ale jaki wtedy byłby wrzask małp. Po prostu jak jest awaria to jedzie się na inną stację. Ja nie doświadczyłem tego problemu ale wiem jak sobie z nim poradzić
  • Odpowiedz
@dqdq1 i to Ty jesteś od oceniania że cena nie jest rynkowa. Plotki głupich p0laczków podatnych na owczy pęd powodują braki. Przecież podobnie było z środkami do dezynfekcji w koronawirusie i runem na bankomaty. Jeszcze dalej by tak poszło to banki by musiały zawiesić wypłaty.

Ps @mecenassrenas: nie głosuje od lat więc wasza tępa agitka spływa po mnie.Po prostu mam alergię na głupotę
wyklopków po akademii chlopskiego rozumu którzy lykaja każda
  • Odpowiedz
@abralinc: Na igołomskiej zatankowałem 98 w cenie 95 (która też była). Co prawda ostatni raz tankowałem miesiąc temu, więc nie wiem co się #!$%@?, ale ja nie miałem żadnych kłopotów, cena 95 (czyli też 98 w tym wypadku) to 6,09 tam. W orlenie przy m1 widziałem już cenę 6,11
  • Odpowiedz
@Panicz888: jeśli produktu brakuje należy podnieść cenę żeby ludzie nie kupowali na zapas.

To czysta ekonomia z którą komuchy mają problem. Gospodarka centralnie sterowana zawsze konczy tak samo- brakami.
  • Odpowiedz
@Panicz888: skoro cena obecnie jest niższa niż wtedy gdy zarówno baryłka była droższa i kurs dolara był niższy to każdy ma prawo założyć że cena nie jest rynkowa, do tego jak napisałem bydło by nie kupowało na zapas gdyby nie manipulacja cenowa ale już oczywiście nie wiesz co odpisać pisowski pomiocie
  • Odpowiedz