Wpis z mikrobloga

Ale Dubiel i cała reszta musi mieć kiśiel w majtkach, przecież jak go deportują to on będzie sypał na wszystkich żeby dostać jak najmniejszą karę on nie ma psychiki na kilkuletnie więzienie xD


@Bohen_chleba: Tylko, że tutaj żadnego wyroku więzienie prawdopodobnie nie będzie. Co najwyżej pobyt w odpowiednim ośrodku w ramach odbycia kary + zawiasy
@LibertadParaTodos: Czytając Twoje wpisy można ulec wrażeniu że masz 13 lat, i Twój bóg to Wardega.

Zapytam więc Ciebie, skoro nie potrafisz odpowiedzieć na pytanie: Czy bierzesz pod uwagę, że oskarżeni mogli faktycznie nie wiedzieć? Czy wierzysz swojemu idolowi na słowo, i czy przeprosisz jak się okaże że nawet nie zostaną im postawione żadne zarzuty?

Zresztą nie wiem po co do Ciebie piszę, jak Ty strugasz takie mądrości:

Pingwinowi grozi do
czy przeprosisz jak się okaże że nawet nie zostaną im postawione żadne zarzuty?


@RafDan: przeproszę, bo jestem honorowy w przeciwieństwie do ciebie.

Zresztą nie wiem po co do Ciebie piszę, jak Ty strugasz takie mądrości:


Pingwinowi grozi do 15 lat więzienia, to co on #!$%@? #!$%@?ł więcej niż to co ujrzało światło dzienne?


@RafDan: a ty serio sądzisz, że wiesz już wszystko w sprawie zarzutów wobec pingwina? Twoim zdaniem wszystko
@Bohen_chleba za duzo filmów oglądasz, to nie jest mafia pruszkowska ani szajka przemytników naroktykow. Co on im powie panie policjancie oni wszysycy wiedzieli I mie zachęcali do ruchania 14, a ja nie chcioł xd czy myślisz że tam urządzali sobie sex party i grali w słoneczko z 13nastkami xd bądźmy poważni to były 18 letnie #!$%@? z mindcrafta.
Wy nie rozumiecie jednej rzeczy, że to nie jest takie proste. Jeśli nie ma
bo jestem honorowy w przeciwieństwie do ciebie.


@LibertadParaTodos: Na jakiej podstawie to wywnioskowałeś?

a ty serio sądzisz, że wiesz już wszystko w sprawie zarzutów wobec pingwina?


Widzisz, tutaj jest Twój problem. Ty coś zakładasz, i do tego założenia podkładasz narrację. Ja oceniam to co jest udostępnione. Na tej podstawie nie mogę stwierdzić że Lexy, Dubiel lub np. Boxdel wiedzieli że Stu jest pedo i go kryli. Nie rozumiem np. dlaczego Wardega
RafDan - >bo jestem honorowy w przeciwieństwie do ciebie.

@LibertadParaTodos: Na jak...
@LibertadParaTodos: Widzisz, tak wąskie horyzonty, a co do Ciebie się nie myliłem, nawet potrafiłem Cię zaorać na free w 3 minuty. Nie ta liga, ja gram tam gdzie Muran, Amadi i Kasjo, Ty co najwyżej tam gdzie radek wariat.

@enzojabol Rozumiem że piszesz o Dubielu tak? W takim razie pokaż mi dowód że Dubiel wiedział że Stu umawia się z <15 na akty seksualne. Na chłopski rozum powinien wiedzieć, ale też